Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnátok, hogy kérdést...

Támogatnátok, hogy kérdést kiírni csak felhasználónévvel lehessen?

Figyelt kérdés
Így látszana, ha egy troll naponta ötször kérdez a halálbüntetésről vagy Jehova tanúiról vagy a liberálisokról és így kevesebben etetnék ezeket!

2015. máj. 15. 18:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Nem. És nem azért mintha én is trollkodnék, hanem mert ez egy névtelen oldal, és nem hiányzik, hogy mások rajtam trollkodjanak.
2015. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Több kategóriába is írogatok. Ha egymás mellé tennénk a válaszaimat, kérdéseimet azok alapján egy ismerősöm simán beazonosíthatna. És mivel egy olyan témekörben is járatos vagyok amit nem szeretnék a tágabb ismeretségem tudtára hozni, így nem szeretném ha a válaszaim egy névhez lennének köthetőek.
2015. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem a válaszok, azok maradhatnának opcionálisan névtelenek, a kérdésekhez lenne csak kötelező a név.

(Válaszoknál egyébként azt jobban szeretném, ha egyenként lehetne megadni, hogy névvel vagy anélkül, ahelyett, hogy egy helyen bepipálom, hogy az összesnél látszik, vagy sehol.)

2015. máj. 15. 19:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem örülnék neki. Ez egy anonim oldal, bőven elég baj, hogy priviben látnak, mert én hülye a valós nevem adtam meg. Ráadásul ott az a trükk, hogy beírod a google-ba a felhasználónevet, meg h gyakorikerdesek, és kihozza az adott személy összes válaszát. A sok troll még képes lenne vkinek az összes válaszát lepontozni. Akkor a te neved miért nincs megjelenítve?
2015. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem írtam névtelenül, de nem támogatom, mert akadnak olyan kategóriák és kérdések, melyek nem vállalhatóak névvel. De az is sokat nyom a lapban, hogy egyes névvel író felhasználókra direkt nyomnak pirosat függetlenül attól, hogy helyes vagy helytelen választ adott. Viszont az írás alapján meglehet különböztetni a felhasználókat anélkül, hogy névvel írnának. Például én már sokszor láttam az egyéb kérdéseknél az egyes válaszírót anélkül, hogy ismerném a felhasználóját. Szerintem ő az egyik azok közt, aki leghasznosabb válaszokat adják az egyéb kérdéseknél.
2015. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan azt kell, hogy mondjam NEM .

Ilyen állandóan megjelenő sablon, zagyva kérdéseknél amit 'egy troll napjában ötször is megkérdez' már meg sem állok .

Mi a pláne abban meg, hogy megjelenik a felhasználónév ? lehet az akár egy fantázia név is, de ha valaki az eredeti, születési nevén fut az már gázosabb .

Lehetsz te bármilyen jó hiszemű, jó indulatú, tisztességes, becsületes lássuk be, hogy az emberekbe alapból bele van kódolva, hogy mindezekkel visszaéljenek .

Ha egy rabló, gyilkos bűnözőnek joga van az anonimitáshoz,

sokszor csak ennyit lehet hallani Cs. Gizella és B. János, akkor ne hogy már itt a nevünket adjuk XD .

2015. máj. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az anonimitás az oldal lénye, ezeket látni nem a te dolgod, a moderátor meg látja, és az ő dolga. Ha valami szabálytalannak vélt dolgot látsz, akkor jelentsd, és elintézik, ha megalapozott.
2015. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

És ezt pont egy olyan valaki kérdezi, aki nem rakja ki a nevét...

....

Nem támogatom, mivel akkor eltűnne a gyk látogatóinak közel 60%-a. Úgy te is észrevetted, hogy kb. 60% az olyan, aki név nélkül irkál?

....

Bár nekem semmi bajom sincs a névvel való kiírással. Mikor elkezdtem, akkor furcsa volt, de mostanra megszoktam. Szerintem sokkal jobb így írni, mert így az utánam jövő válaszadók tudnak rám hivatkozni. Ha nincs név általában így írják:

#21 vagy 61%-os válaszadó, ami nem teljesen pontos, mert néha törölnek válaszokat, és a 61%-ból több is lehet.

2015. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ami nagyon troll kérdés, azt vagy el sem olvasom (minek idegesítsem vele magam?) vagy pont ezért lehet jelenteni.

Attól, hogy valakinek látszik a neve szerinted mit fog változni a dolog? Ugyanúgy ki fogja írni a "hülyeségeit".

2015. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ráadásul

- az ilyen, kérdésekbe foglalt módosítási javaslatok 10 választ sem szoktak kapni, azok egy része is elutasító (többnyire a többség);

- és ha jóval többen válaszolnának, és mindenki lelkesen támogatná, akkor megtörténne a változtatás? Segítek: nem.


Mást nem ér az ilyen kérdés, minthogy a kérdező megtudja: nem jó az elképzelése.


És ez nem csak visszamenőleg és jelenleg igaz: így lesz a további ilyen kérdések esetén is.

2015. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!