Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi számít "pusztán ismerkedési...

Mi számít "pusztán ismerkedési céllal kiírt kérdés"nek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 20:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Amit törölnek a moderátorok
2015. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Semmi más nem érdekel, csak az, h találj valakit.
2015. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Figyu, ez a sokak által alkalmazott "roppant kreatív" kérdés: "Vki ismerkedni? Írj privit" :D
2015. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
89%

Ez ni: "Valaki ismerkedni?"


Mondjuk aki itt akar ismerkedni az elég reménytelen helyzetben lehet. Én már csak tudom, velem is volt már ilyen.

2015. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. "Szeretne valaki ismerkedni?". Vagy a "Van olyan lány/fiú itt, aki...?" kezdetű is ismerkedésnek számít.
2015. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben benéztem az "ismerkedés" témakörbe csak úgy poénból és nem viccelek, egytől egyik mindegyik úgy nézett ki, hogy "Valaki ismerkedni?" vagy "Lányok írjatok?!" vagy pedig ennél súlyosabbak is. Ezek pusztán ismerkedési céllal kiírt kérdések elméletileg.


Véleményem szerint abból (talán) nem lehet baj, ha igényesen, burkoltan van kifejezve. Ahol vannak emberek ott ismerkedni is lehet. De nem mindegy, hogy hogyan. Egy lányt meg kell hódítani, tuti nem fog a többség odarohanni, hogy "Jaj szegény fiú 25-30 éves és senkije sincs".


Továbbá ha a gyakori nem lenne, nekem se lenne barátnőm.


Összefoglalva, a kérdésedben megfogalmazott típus az az igénytelen, "odavetem magam azt gyüjjetek" típusú kérdés, de ez csak az én véleményem.

2015. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Anno volt ismerkedés kategória, akkor nem volt gond az ismerkedés..aztán jött egy új szabály ami ezt megtiltotta :/

2015. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!