Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a Gyakoriké...

Miért van az, hogy a Gyakorikérdéseken felteszek egy kérdést és senki sem képes normális választ adni rá?

Figyelt kérdés

Felteszek egy egyszerű kérdést a itt Gyakorikérdéseken és a válaszolók általában:

– vagy azon mérgelődnek, hogy hogy merészelek egy ilyen "egyszerű" kérdést feltenni, miért nem használom a Google-t,

– vagy azon mérgelődnek, hogy hogy merészelek egy ilyen "nehéz" kérdést feltenni, nem található meg a válasz Google-val,

– vagy elkezdenek feleslegesen veszekedni velem, hogy mi szükségem van arra a dologra, úgy se lesz hasznomra, miközben tényleg nagy szükségem lenne rá,

– vagy azon veszekszenek, hogy miért a Gyakorikérdéseken teszem fel a kérdésemet és átirányítanak mindenféle hogyishívjákékhoz, akiket el sem lehet érni,

– vagy azt válaszolják, hogy "nem tudom és nem is érdekel".


Miért van az, hogy szinte alig képesek itt a Gyakorikérdéseken épkézláb, segítőkész válaszokat adni a válaszolók?



2016. máj. 29. 17:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
#10 a pont.
2016. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Én igyekszem mindig pontosan és normálisan fogalmazni. Nem én tehetek róla, hogy mindig megtalálnak azok, akiknek semmi sem tetszik.


Példa kérdésekre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__6353478-h..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__77..


Meg itt van egy Google-huszár: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2016. máj. 29. 22:17
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Hogyan lehet egy adott játékos regisztrációs linkjét kikövetkeztetni Ikariamon? - Szerintem senki nem foglalkozik ezzel. Nem is biztos, hogy lehetséges kikövetkeztetni, valószínűleg olyan ID-n vagy valami máson alapul, amit te nem látsz felhasználóként.


Székesfehérvárott a Budai úti Intersparnál mostanában miért nincs Metropol? - Ezt most így netről hogy a pélóból mondjuk meg? Mert úgy ítélték meg, hogy nem éri meg oda kirakni.


Székesfehérvárott hol lehet olcsó, angol nyelvű, C++ programozásról szóló könyvet vásárolni? - Ez meg tényleg Google. Mondjuk én a helyedben fognám magam és rendelnék netről, már ha nagyon netről akarok tanulni. Vagy letölteném torrentről.

2016. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

1. Ikariam: ÍFeltettél egy kérdést, amire senki nem tudja a választ, ezért nem is válaszoltak. Egy felhasználó jelezte, hogy szerinte amit szeretnél, az nem megoldható. Mi a gond ezzel?


2. Metropol: Tipikusan értelmetlen kérdés, amire előre lehet borítékolni, hogy nem fogsz választ kapni. De itt sem kaptál beszólásokat, csupán egy valaki írta le, amire magadtól is rájöhettél volna, jelesül, hogy amennyi energiába is időbe telt a kérdést kiírni, annyival írhattál volna egy e-mailt az újság ügyfélszolgálatára is, ahonnan kaphattál volna értékelhető választ.


3. C++ : Csak normális válaszokat kaptál, legfeljebb nem értetted meg őket.

Szerintem az 1-es sem arra írta a Goggle-t, hogy azt használva tanulj meg programozni, hanem hogy a segítségével könnyedén találhatsz olyan könyvet, amit keresel. akár Szegeden, akár olyan boltban vagy magánszemélynél, aki postázza neked.

2016. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
27%
Üdv az interneten. Amúgy néha én is meg tudok lepődni, mert ha valaki egy teljesen egyszerű kérdést ír aki akkor jönnek az "ezt nem tudod" meg az ilyen válaszok. Arról már ne is beszéljünk amikor valakit elkezdenek ribizlizni meg ehhez hasonló dolgokat vágni a fejéhez, mert nem illik bele a világnézetükbe.
2016. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
Sok a troll, ostoba, meg ide nem a mindentudók írnak, így nem minden esetben tudja valaki a választ ami lehetőleg akkor már helytálló legyen.
2016. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%

Tele van az oldal trollokkal! Hegyi, erdei minden van itt!!!!


Addig amíg bárki bármilyen kommentet írhat itt ne is várj jobbat. Ez ilyen. Magától a kérdéstől is függhet mert pl a ,,Mi a zene/film címe...'' -re vagy ír valaki egy rendes válszt vagy nem. Még a trollok is lusták gépelni.

2016. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Van még egy jó eset!


Amikor visszkérdeznek, de igazából értelem nélkül.


PL. nekem volt olyan, "tényleg ennyire nem értesz hozzá?"., ez egy számítógépes kérdés volt. és tényleg, annyira nem értek hozzá, megnéztem, aholtudtam, videót kerestem, stb.

És szerintem, logikailag egy egyszerű dolog kellett volna, hogy legyen, csak én nem tudtam konkrétan kitalálni.

Vagy vannak, akik szeretik megkérdezni, hogy hány kilós, hány éves, stb a kérdező, pedig a kérdéshez tényleg mindegy lenne. Vagy hogy "miért kérdezed?".


Szóval én a kérdéseimnél igyekszem ezeket is belefoglalni, hacsak el nem felejtem. Vagy beleírom, hogy mindegy, hogy hány éves vagyok, de...

2016. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mi az a székesfehérvár, valami vasutállomás?
2016. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
de amugy miért akasz c++t programozni? az már nem menő, vagy te is ilyen windows b..zi vagy? androidra fejlesszél more
2016. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!