Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogyha mondjuk...

Miért van az hogyha mondjuk szexualitás témakörben teszem fel a kérdést Akkor egyből sokan válaszolnak, mig ha mondjuk állatokba akkor csak alig vagy csak napok mulva?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert a szexualitás téma jobban érdekli az embereket, mint mondjuk az állatok.
2016. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna :D
2016. szept. 23. 14:17
 3/8 2*Sü ***** válasza:
100%
Sokféle ember jön ide, mindenkinek más az érdeklődési köre. Van, aki a Tudomány témakör kérdéseit olvassa és azokra válaszol, van, aki a Vallás témakört nézegeti. Úgy tűnik kevesebb felhasználó szól hozzá állatokkal kapcsolatos témakörhöz, mint szexualitással foglalkozó témakörhöz, ami nem túl meglepő, ismerve az embereket.
2016. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. szept. 23. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Kéne olyan kategória, hogy "Animálszex". Lehet megnőne a látogatottság. Sőt, ahogy elképzelem a kérdés-válaszokat, simán taccsra vágná "Humor" kategóriát.
2016. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 # szólj a moderátoroknak, biztos tetszene nekik. De ott meg kb az lenne, hogy szexeltek kutyával,amit törölnének
2016. szept. 23. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Én olvasom az állatos kategóriát, de nem tudok hozzá szólni sok mindenhez, mivel nem értek hozzá. Megvezetni meg senkit nem akarok hasamra ütött dolgokkal :)


Szexelni az is szexelhet, akinek nincs pénze, vagy szeretete állatot tartani. És a szexhez az is hozzá tud szólni, akinek még nincs tapasztalata benne, mert vágyai, elképzelései vannak/lehetnek, ami meg is állja a helyét. Én is szoktam ott válaszolgatni, de például a fogamzásgátlásos kérdésekhez nem szólók hozzá, mivel nem értek ezekhez a gyógyszerekhez, nem is használom őket. :)

2016. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi 7# csak bosszant kicsit
2016. szept. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!