Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor felteszek egy kérdést akkor kevés válasz jön rá vagy egyáltalán nem is válaszol senki?

Figyelt kérdés
Mist komolyan: csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :D

2017. máj. 17. 21:30
 1/10 anonim válasza:
21%
nekem sem szoktak válaszok érkezni
2017. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
ezt én is kiírhattam volna :D nem tudom... talán nem elég "provokatív" a kérdésünk :D
2017. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem tudnak rá választ adni... Amúgy lehet azért, mert kevesen nezik a kérdéseket😂
2017. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval nem egyedül vagyok:D ez megnyugtató^-^
2017. máj. 17. 21:40
 5/10 2*Sü ***** válasza:
94%

Egy kérdésre nagyobb eséllyel kapsz választ, ha:

- A kérdést normális helyesírással írod ki, leírva a kérdés megválaszolásához szükséges részleteket, kihagyva azt, ami a kérdés szempontjából irreleváns.

- Ha a kérdést a megfelelő kategóriában írod ki.

- Ha a kérdést csúcsidőben írod ki, délután, kora este környékén.

- Ha a kérdésed valóban kérdés, egy valós problémából adódik, és mondjuk nem szórakozásra, véleményleírásra, panaszkodásra használod a kérdés kiírást.

- Ha nem olyan dolgot kérdezel, amit már 28-szor megkérdeztek. (Hogy lehet törölni magam a GYK-ről?)

- Ha nem kérdezel túl egyszerűt, amire egy Google kereséssel, vagy fél perc gondolkodással könnyedén választ kapnál. (Hol született Petőfi?)

- Ha nem kérdezel túl nehezet. (Az 1500-tól 1600-ig terjedő időszakban mekkora volt az Egerben élő egyedülálló szláv nők testmagasságának szórása?)

- Ha nem kérdezel olyan dolgot, amire – egyéb információk hiányában – túl sokféle válasz adható. (Miért nem kapcsol be a számítógépem?)


Ha egy kérdésre nem érkezik kielégítő válasz, akkor emeld ki.


A válaszolók emberek. Idejük, energiájuk, kedvük alapján döntik el, hogy melyik kérdésre válaszolnak, melyikre nem. Ha megnézed egy-egy kategória kérdéseit, akkor látható, hogy a legtöbb kérdésre szokott válasz jönni. Ha nem, annak valami oka van, és az ok általában a kérdésben keresendő.

2017. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Most komolyan? Ne ilyeneket kérdezz, erre mégis miért válaszolna az ember? Én válaszolok, ha tudok, de nem tud mindenki mindent, várj türlemesen, amíg valaki ráakad a kérdésre, aki tudja a válszt
2017. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb találóskérdés-kérdés. Nem találgatós, általános válasszal kéne bajlódni, ha linkeltél volna 5-6 olyan kérdést, amire nem kaptál választ, és legalább ennyi olyat, amire keveset.

Ez utóbbiakra azért is kíváncsi vagyok, mert én abban a tudatban éltem le eddigi hét évtizedemet, hogy kérdésre jó, helyes, hasznos, segítő stb. választ vár, remél az ember, nem pedig sokat.

2017. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az egyszerű, általános, unalmas stb. kérdésekre nem nagyon válaszolnak
2017. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ember.. már több választ kaptál erre az egy kérdésedre mint én az összes kérdésemre együttvéve..
2017. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán nem elég érdekes a kérdés, vagy éppen nem olvassa olyan, aki tudja rá a választ. Nekem is volt olyan kérdésem, amire hónapokig nem volt válasz, utána meg pár nap alatt 5-6 is.
2017. máj. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!