Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány órakor szokott frissülni...

Hány órakor szokott frissülni a kategória toplista?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 21:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Még egy ide kapcsolódó kérdés... Ha esetleg nem éjfélkor, akkor beszámítja-e az éjfél utáni tevékenységet, vagy az csak következő napi listán fog megjelenni?
2017. szept. 11. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 4 óra környékén. Elvileg minden addigi tevékenység számít, nem mintha tudnál éjjel bármit is csinálni, amikor a kérdések 90%-a nem is látszik az oldalon.
2017. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt tapasztaltam, ami a # 2 (2017-09-15 12:39) válaszban szerepel.


2017-09-16-án 23²⁰-tól 2017-09-17-én 6²⁰-ig, óránként képfájlba mentettem a főoldali toplistát (ami kategória toplisták soraiból áll), és 3²⁰–4²⁰ között történt változás a pontokban és jelölésekben; előtte és utána, nem.


Ha pontosabb időpontot szeretnél tudni, akkor olyan éjszakán, amikor előtte 24 órán belül van pont-változásod, a fenti órás időszakon belül, sűrűbben is nézegetheted.

Olyankor is változhat a ponttáblázat ponttartalma, ha semmi olyat nem tettél az előző 24 órában, amiért pontot, pontlevonást kaptál; akár be sem léptél. Ugyanis, mindig csak a legutóbbi 30 nap alatt kapott pontokat tartalmazza. Így, ha éppen 31 nappal korábban kaptál pontot, pontlevonást, akkor az eltűnik, változást okozva. Természetesen, az egyes sorokat is figyelni kell, mert lehet, hogy a pontösszeg úgy marad változatlan, hogy a kategóriáknál – egymást kiegyenlítve – történik változás.

Illetve, pontszámváltozás nélkül is lehet változás a táblázatban; a változást jelölő szélső oszlopban. Például, felfelé mutató kék nyíl jelezte, hogy növekedett a pontszám az előző napi értékeléshez képest. Ha nincs változás, akkor a következő éjjel ez – az állandóságot jelképező - csillag-jelre változik.


2017-09-17-én 1⁴⁵-kor írtam ki egy kérdést. (Pontváltozás figyeléséhez ez volt a legbiztosabb. Feltétel nélküli 3 pont jár érte, elkülönült oszlopban van, és hónapok óta nem írtam ki kérdést.)

A 3²⁰–4²⁰ között történt változás egyike volt, hogy a megfelelő kategória- és az összesítés sorában megjelent a kérdésért a 3 pont

Tehát, a toplista módosítások közti 24 órás időtartam számít egy napnak. Vagyis, a táblázat az újraszámolás, újrajelölés előtti éjfél után kapott pontokkal, pontlevonásokkal is számol.

2017. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!