Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen az oldalon figyelembe...

Ezen az oldalon figyelembe szokták venni a kérdések/válaszok jelentését? És ha igen, akkor milyen esetekben?

Figyelt kérdés
Gyakran szokott zavarni egy teljesen rosszul megírt/rosszindulatú szöveg, ami általában 0%-ot is kap a hasznosságát illetõen, és provokatív vagy értelmetlen, olyankor jelentem a hozzászolást. Eddig sosem láttam azt, hogy törlésre került volna egy ilyen. Más oldalakon rendszeresen jelzik, ha töröltek egy rossz szöveget, ezen az oldalon sosem látom, inkább csak spam és hasonló kerül törlésre.
2017. okt. 15. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha sokat jelentesz, akkor a moderátorok egy idő után ignorálni fognak, és elkönyvelnek szőrszálhasogatónak.


Ha csak az értelmetlen válaszokat vesszük, akkor moderátor legyen a talpán, aki azokat mind elemzi és törli.

2017. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha megcsinálják... legalábbis én így látom.

Azért 50% fölött lehet az arány, amikor helyreteszik.

Moderátortól is függ, mert van pl. egy, aki erősen vallásos, és nagyon utálja, ha jelentek valamit. Van, hogy átteszi, de esetleg nem a jó kategóriába, hanem keres egyet, ahova még be lehet szuszakolni.

2017. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Moderátortól is függ, mert van pl. egy, aki erősen vallásos, és nagyon utálja, ha jelentek valamit."


Akkor van egy erősen ateista is, aki a vallásellenes hozzászólásokat ritkán törli.

2017. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, olyanok is vannak.

De én inkább arra gondoltam, hogy néha térítés megy mindenhol, és komolyan imádkozni kell érte, hogy a helyére kerüljön.

Bár elvileg az sem a térítésre való, de ott mindig elnézik.

2017. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem szoktam sokat jelenteni, csak nagyon durva szövegek esetében. Bár nem láttam törlést, mostanában én is èszrevettem, hogy szánnak erre is figyelmet a moderátorok.

Pl. olyan típusú szöveg váltotta ki belõlem a kérdést, mint "kár volt megszületned elb#szott hulladék vagy" féle támadás egy egyszerū kérdésre. Az ilyen választ azóta törölték, tehát figyelembe veszik a jelentést.

2017. okt. 17. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen stílusú hozzászólásokat a kisebb kivételektől eltekintve törlik. Gondolom az ilyeneket többen is jelentik.

Mondjuk felmerült bennem a kérdés, hogy a nem törlött trágár/sértő hozzászólásokat azért nem törölték, mert nem is jelentették? A moderátorok vajon csak jelentés után törölnek?

2017. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Ebben igazad lehet. Az említett válasznál is biztos többen jelentettek, mert aki írta, az a kommenten belül a többi válaszolót is sértegette ugyanígy. Lehet, hogy csak több jelentésnél figyelnek fel.
2017. okt. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!