Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik a ludditákra...

Miért törlik a ludditákra utaló választ?

Figyelt kérdés

Konkrétan, kérdés: "Van olyan aki már fél hogy elveszíti állását a robotizáció miatt?

Állítólag rengeteg szakmára nem lesz szükség pár éven belül. Akit ez érint van már terve mit fog tenni?"


Válaszom:"Ludditának állok!"


A GYK mely moderációs elvét sértette ez a válasz?



#Ludditák
2017. dec. 13. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg offolásnak vették. Igazából a kérdés is törölhető lenne, mert eldöntendő: nem lehet rá jó vagy rossz választ adni, és 1 szóval megválaszolható amiből nem derül ki hogy hasznos-e.
2017. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem tetszett, vicces volt. Szerintem a kérdés is teljesen jó, én is gondolkodom ezeken a dolgokon...
2017. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
de mi az a luditta?
2017. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem egyszerűbb lett volna Google-be beírni és megnézni az első találatot mint beoffolni a kérdés alá?
2017. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 -igazad van, egyszerübb lett volna.
2017. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt egy másik kérdés is: "Mi lesz azzal a több százezer képzetlen emberrel akiknek meg fog szűnni a munkája az automatizálás miatt?


Gondolok itt a gyári munkásokra, de idevehetem a sofőröket is, rájuk sem lesz szükség a jövőben. Rászabadul az országokra sok munkanélküli ember, akiknek muszáj lesz segélyt osztani, kérdem én megéri gépiesíteni az állam szempontjából?"


Erre ezt válaszoltam: "Luddita-e vagy?" és ezt is törölték... Jó, itt van egy kis áthallás az egyik Belga dalszöveggel, de azért ennél durvább dolgok simán maradnak.

2017. dec. 13. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni,ez a gépesítés nem megy egyik napról a másikra.ez nem a mostani választási ciklusban fog megvalósulni.
2017. dec. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a moderátorok sem ismerik a szó jelentését,mint a 3-as válaszoló :)
2017. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!