Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Eltűnt a GYIK-es fiókom?

Eltűnt a GYIK-es fiókom?

Figyelt kérdés

Évek óta használom, de most nem enged belépni a megadott e-mail címmel és jelszóval. (Ellenőriztem, nem gépeltem el.) Kértem új jelszót, de azt írta ki, hogy ezzel az email címmel nincs regisztráció.

Mi történhetett?


2018. márc. 5. 06:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

En is igy jartam, de megcsinaltak! Kozben itt csatlakozni akartam, ezert masik (meg nem hasznalt) emailemmel regisztraltam, most az eltunt, a regi, 10 eves fiokom viszont ismet mukodik.

Nekem meg az is feltunt, hogy ha ramegyek egy kategoriara, feldob par kerdest, de nincs tobb oldal, ahova lapozhatnek. Valami nagy gebasz lehet, remeljuk megoldodik.

2018. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendesen megijedted,hogy egy több mint 10 éves fiókom csak úgy eltűnt.

De most már jó!

Kérdéseim, válaszaim és minden más is megmaradt.

2018. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Írtam Nekik, és ezt válaszolták:


Kedves Felhasználónk!


Mint tapasztalhattad, sajnos egy hiba miatt nem volt elérhető a fiókod ma reggel. A hibát javítottuk, a régi felhasználói fiókodat most már el tudod érni a régi jelszavaddal.


Mivel két felhasználói fiók nem működhet azonos paraméterekkel, ezért a ma reggel létrehozott regisztrációd már nem használható.


Elnézésed kérjük a kellemetlenségekért, megértésed köszönjük.


Üdvözlettel:


A Gyakorikerdesek.hu csapata

2018. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Áh, én is visszakaptam, szuper :)
2018. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagy vihar volt az éjjel, de már eltakarították a nyomait.
2018. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezúton is köszönöm, hogy visszakaphattam a fiókom! :)

Viszont mókás, hogy 1-2 kérdésnél 0%-os vagyok - ahogy látom, más is -, úgy érzem kicsit még be kell rázódnia a rendszernek. :)

2018. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 0-ás lettem XD
2018. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap én is 0%-os voltam, nem is értettem, hogy mehetett így le. Most már látom, hogy nagy variálások lesznek megint, gondolom ez a magyarázata a sok hibának.
2018. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én is újra be tudok lépni.

Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 7. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!