Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ennyire szemetek az...

Miért ennyire szemetek az emberek itt?

Figyelt kérdés

Ha valaki fel tesz egy ártatlan kérdést rögtön jön hogy" de hülye vagy","ezt se tudod?","😛😛","stb."....

Miért van ez

Tegnap ezen gondolkodtam és szomorú is lettem


REMÉLEM NEM BÁNOM MEG HOGY KIRAKTAM EZT A KÉRDÉST!


2019. jan. 8. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
De hülye vagy! Még ezt se tudod?
2019. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szal megkérdeztem higy a New-et Nyújnak ejtjük e

A válaszok:

Az nem nyúj hanem nyú

-||-

-||-

-||-

És a two yearst tú írsznek ejted?XD


De hülye vagy kérdező azt hittem csak kamu kérdés de ténykeg állat vagy


Másik kérdés hogy mivan az égen ufo vagy mars?

A válaszok:

Azonnal menj sűrgősségire


Ez már nem igaz

2019. jan. 8. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A New kérdésednél az első két válasszal nem tudom mi volt a bajod.

Ufo vagy Mars, ez jó xD Legközelebb írd oda a korodat, hátha úgy elnézőbbek. Meg elég sok kérdés van, amire választ kapsz a guglival, és a legtöbben ilyenkor felhúzzák magukat, hogy miért nem lehet rákeresni, 2 percbe se telik. Egyébként a new kiejtése is le van írva, de a google fordító is felolvassa neked. De ja, szemét emberek mindig is lesznek, viszont hülye kérdésre hülye válasz jár, úgy vigyázz.

2019. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen mikor az internet kezdetleges volt a társalomban/itthon! sokkal megértőbb, segítőkészseb voltak egymáshoz, ma már ez a jelenség nem észre vehető csak elvétve, mostanában a széthúzás és a letaposás megy mindenütt!
2019. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

NÉVTELENSÉG.


Nem ismeri őket senki és ezért ilyen bátrak.


ÉN akkor szoktam bunkó lenni, ha valaki nettó idióta. És még ahhoz is hülye és/vagy lusta, hogy rákeressen a Google segítségével, mert legyünk őszinték, az itteni kérdések 70%-ára egyből ad választ a Google. Meg sok az ismétlődő kérdés, pedig a GYIK-nek is van keresője.

2019. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert az internet lehetőséget ad a sok frusztrált, félművelt embernek, hogy névtelenül okoskodjon , kötözködjön.



az én kérdéseimre általában 10-ből 1-2 értelmes válasz jön, a többi a kifejtést sem tudja értelmezni, vagy csak trollkodni akar.


egyébként meg sokat nem szabad várni, mivel a magyar oktatás is borzalmas, sokszor egy gépészmérnök is komoly gondja van egy 5 soros szöveg értelmezésével, és akkor még nem beszéltünk az érvelésről, kulturált vitáról.

2019. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!