Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan süllyedhetett ez az...

Hogyan süllyedhetett ez az oldal idáig?

Figyelt kérdés

Csak a provokáció,vita,mások véleményének köpködése, beszólogatás megy.De kérem, ez itt nem vitafórum, ahol bármit lehet.Ha az lenne,be se regisztráltam volna.

A kezek is teljesen feleslegesek lettek,mert csak szimpátia ponzozás van vagy egyes unatkozó személyek abban lelik örömüket hogy nyomják a piros kezet mindenhol, mindenkinek.

Így mi értelme ennek az oldalnak?

Azért vagyok itt már vagy 8-9 éve az oldalon(ebből 6 éven át inaktív voltam), mert segíteni szerettem volna az embereknek vagy ha épp valamit máshol nem tudtam megkérdezni vagy nem kaptam választ,akkor itt megkérdezhettem.Ez ennek az oldalnak a mottója, szlogenje,de ami manapság itt megy, az már durva visszaélés az anonimitással.

Én is anonim voltam sokáig mert sokan fennakadtak a nevemen(mea culpa), de soha nem írtam olyat amit megbántam volna.Igen, volt hogy provokatív voltam, de az soha nem egy személynek szólt és a szavaimat minden esetben megválogattam.

Igazából már régóta fontolgatom hogy kilépek.Nem sokat veszítenék vele.

Csak azt a maroknyi embert akik még 2019-ben is képesek higgadtan, normális "hangnemben" írni.

Az Ezotéria kategória, ahol jelenleg még aktívan tevékenykedem,egy szemétdomb lett.

Ennyit ér ez az oldal is.

2006-2019💀


2019. febr. 14. 09:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
anonym oldalon nem kell a hivatalos hangvétel. a pá meg am is személytelen
2019. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

Megírtad a „kérdésedre” a saját „válaszod”. Persze, a kérdés, állítást tartalmaz, és a hozzáfűzött szövegben kifejted hozzá a lesújtó véleményed.

A kilépést nem tudom, hogyan gondolod. Nem belépni, az oldalt meg sem nyitni, azt lehet. Ahhoz, hogy kiléphess az oldalról, előtte mindig be kell lépned.

A „trágyadombon” annyira utálkozol lenni, hogy a legutóbbi 30 nap teljesítménye alapján kategória toplistát vezetsz, ma 19,5%-al több pontod van, mint a második helyezettnek.

Mielőtt a harmadik álkérdésed is feltennéd: nem ismerjük egymást. Ha csak ismerősök reagálását szeretnéd, akkor körükben keseregj.

Rendben van, nem sokat veszítenél a GYK-val. Ami engem érint a közleményedből: nyugodt vagyok afelől, hogy a GYK sem veszít veled annyit, hogy kérdésessé váljon számomra a használatának lehetősége. Mivel, nem is ismerjük egymást, egyáltalán nem érint.

Én – eszerint - nem az „értelmetlen”, „lesüllyedt”, „trágyadombos” részét használom, így semmi gondom sincs vele. Ha néha kérdésem van – ritkán, mert igyekszem itt feltett kérdés helyett, ahol csak tudok, ahogy csak tudok választ találni – pontos, tisztes hangvételű, és gyorsan megjelenő választ szoktam kapni. A válaszaimat nem szokták „köpködni”, nem szoktak „beszólogatni”. (A nagyon ritka eseteket pedig nem általánosítom úgy, hogy „csak ez megy”.) A „mindenhol, mindenkinek” történő piros kezes nyomkodást sem tapasztalom. (De ha tapasztalnám, akkor sem tudnám, hogy unatkozó személyek csinálják-e, ön-örömszerzés céljából, vagy sem.)

És, ha piros kezet nyomnak? Tudom értelmezni az értékelési lehetőségnél olvasható kérdést: „Hasznos számodra ez a válasz?” Erre lehet, jelekre kattintással, háromféle választ adni: hasznos, félig-meddig hasznos, nem hasznos. Ha valaki számára nem hasznos, akkor nem hasznos. Ő tudja az okát. Például, számomra nem hasznos, ha egy tőlem távoli városban felújítják az utakat, ha sosem járok ott. Nyilván, sokan vannak, akik számára hasznos. Nem hiszem, hogy bosszantó lenne az ott közlekedők számára az a véleményem, hogy számomra nem hasznos. Számukra meg nem hasznos, hogy a falunkban a múlt évben szennyvízhálózat került átadásra. Nekünk, nagyon-nagyon hasznos. Jó eséllyel, számodra sem hasznos. Nem bosszant, természetesnek tartom. Olvasás, szövegértés, és máris értelmetlen a megjegyzés, hogy „Meg is jött a példa az oktalan piros gomb nyomogatásra.”

2019. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
El vagy tévedve kissé.
2019. febr. 15. 20:33
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Lehetséges, hogy azért mivel lehet azt, hogy névtelenül válaszolsz és írsz ki kérdést és így nem fenyeget az a veszély, hogy ha sokat trágárkodsz a felhasználók kiközösítsenek v ilyesmi. Márminthogy nem tudják a legtöbb esetben azt mondani, hogy "ja hát ez csak xy nem kell komolyan venni!"

De végül is én is névtelen vagyok szóval egy szót se szólhatok.

2019. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%

60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.

# 12/14 Időpont tegnap 18:58 - el értek egyet.


***


Ment a zöld kéz!!!


Bár kaptam üzenetet, amivel nem értek egyet; a GYIK moderátorai olvassák a kérdéseket (Főleg, ha a kérdésben benne van a "GYAKORI KÉRDÉSEK"). Szerintem nem érnek rá ezeket böngészni, annyi kérdést és választ írunk. A véleményünket érdemes az emailcímükre elküldeni. Ugyanis kissé nevetséges (és ez nem sértés), hogy születik egy a honlapra nem illő bejegyzés arról, hogy milyen rossz, hogy mások nem rendeltetésszerűen használják a honlapot.


Hogy ezt illusztráljam, mintha kiírnék egy olyan kérdést, hogy "A villamoson tényleg ennyi gusztustalan ember utazna?" A leírásban pedig elmesélném, hogy az egyik szellent, a másik rázza a büdös gombás lábát, ahelyett, hogy átadná a helyét a mellette álló várandós nőnek, stb. A végén meg nem foglalnám össze, pontosan milyen információ válna hasznomra, mi nekem az új, mi az, amit nem tudtam.


A honlap arra készült, hogy olyan kérdést tehessünk fel, amire nem tudjuk a választ és nem, hogy kiírjuk a véleményünket egy kérdésnek álcázott háborgásban.

2019. febr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Mintha nem ezt csinálná sok ember itt.

Akinek meg nem inge... 😉

2019. febr. 16. 07:38
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ezért írom, hogy kissé vicces ez a "kérdés", mert kiteszel valamit, ami azonos azzal, amit (részben szidsz). Nem bántásból írtam, csak tényleg nevetséges.
2019. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

Én megértelek kérdező, és a félreértés itt valószínű abból ered, hogy kategóriánként nagyon eltérő a szint. Magam is kihagytam egy nagyobb időszakot és úgy már határozottan érzékelhető volt a szint esése. A "szennyvízhálózat" a fenti falujában valóban nem olyan kérdés, amin összecsapnak a válaszolók, úgyszintén a közlekedés, számítástechn. is tarja magát.

De pl a "család kategória" kész - vagy kitalált (nagy %-ban!) vagy egy nem jelenlévő anyós/ após/ szomszéd/ sógor/ netán szülő stb ordenáré szidásában merül ki - a válaszolók meg elsorolják nekem is ilyen/költözz stb- Szóval zero - csak kavarják a fekáliát senkinek és semminek nem lesz jobb. A kultúra / közösség kat. a legszomorúbb, a valláskritika a kereszténység gyalázásba fullad, ostoba mesekönyvezéseb, alázásba, szidásba, butaságba és ezt "valláskritikának" nevezik? A politikáról meg talán ne is beszéljünk - az ellenzék színvonala lemerül egy degenerált sértődött fickó éjszakai falfirkálásának ismétlésében, tehát zászlajukra tűzték ezt a gusztustalan trágárságot. Ma ez az "Ellenzék"?

A pontozás undok dolog - egyáltalán nem a hasznosságot pontozzák- hanem milyen furcsa kialakítás!- vannak, akik végig száguldanak és az alacsony pontszámút lenullázzák, a magasat fel- mert neki ezért pont jár:)) nem sajnálom tőlük, mert gyanús, hogy nincs más örömük az életben, de nem érthető, miért lett ez? de mindegy.

Másik, ha feltettem egy kérdést- minden választ megköszönök - mert időt szánt rám. De ez sem divat itt. megoldjuk a házi feladatokat, segítünk, ahol tudunk- és a kérdező annyit nem tesz meg hogy beírja: kösz.


Bár akkor még nem volt gyakori- de a jelenség, ahogy zuhanunk a sötét korban lefelé, a materialista, embertelen, gépies, technokrata szint felé, mint szimptóma jó érzékelhető, ha emlékeztetőnek ide írom, mi volt II. Rákóczi Ferenc zászlajára írva, és egyben egy kicsit vigasztalónak írom, azoknak, akik szenvednek ettől, és biztatónak, hogy hagyják el ezt az oldalt, amitől egy kicsit függővé váltunk, de csak szomorúságot okoz:


„Iustam causam Deus non derelinquet - Az Isten az igaz ügyet nem hagyja el”

2019. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező töröltette magát.Rokon 66%-os, a te válaszodat biztosan méltatta volna.
2019. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, #19, talán azért olvassa :)
2019. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!