Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan süllyedhetett ez az...

Hogyan süllyedhetett ez az oldal idáig?

Figyelt kérdés

Csak a provokáció,vita,mások véleményének köpködése, beszólogatás megy.De kérem, ez itt nem vitafórum, ahol bármit lehet.Ha az lenne,be se regisztráltam volna.

A kezek is teljesen feleslegesek lettek,mert csak szimpátia ponzozás van vagy egyes unatkozó személyek abban lelik örömüket hogy nyomják a piros kezet mindenhol, mindenkinek.

Így mi értelme ennek az oldalnak?

Azért vagyok itt már vagy 8-9 éve az oldalon(ebből 6 éven át inaktív voltam), mert segíteni szerettem volna az embereknek vagy ha épp valamit máshol nem tudtam megkérdezni vagy nem kaptam választ,akkor itt megkérdezhettem.Ez ennek az oldalnak a mottója, szlogenje,de ami manapság itt megy, az már durva visszaélés az anonimitással.

Én is anonim voltam sokáig mert sokan fennakadtak a nevemen(mea culpa), de soha nem írtam olyat amit megbántam volna.Igen, volt hogy provokatív voltam, de az soha nem egy személynek szólt és a szavaimat minden esetben megválogattam.

Igazából már régóta fontolgatom hogy kilépek.Nem sokat veszítenék vele.

Csak azt a maroknyi embert akik még 2019-ben is képesek higgadtan, normális "hangnemben" írni.

Az Ezotéria kategória, ahol jelenleg még aktívan tevékenykedem,egy szemétdomb lett.

Ennyit ér ez az oldal is.

2006-2019💀


2019. febr. 14. 09:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

Elég változatos hangulatú volt.

Amúgy a k̲i̲f̲a̲k̲a̲d̲á̲s̲a előtti este 100%-ban hasznosnak tűnő választ írt (+ van még 2 db 100%-os; 7-ből) [link]

Aznap pontosan 8 és fél órával az itt látható kérdése után így kezdett választ: „M̲a̲ ̲j̲ó̲k̲e̲d̲v̲e̲m̲b̲e̲n̲ ̲t̲a̲l̲à̲l̲t̲á̲l̲”. 3 válasz, egy sincs lepontozva. [link]

Szintén aznap 10 óra és 42 perccel ezután a kérdése után ismét írt választ (az övé nincs pontozva, 2 van a 7 válaszból, egy 0%-os egy 100%-os) [link]

Itt eddigi 13 válaszhoz 7 kommentet írt, a legutóbbit több mint 46 órával a kérdése után.

Elég aktív volt az eltűnése előtt. És nem tudom hol látta a csak borzasztóságot amikről írt.

Nem az oldal süllyedt el, hanem ő.

2019. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
56%
18. Tetszett a válaszod. Hozzáfűznék valamit; sokszor az ilyen család, barátság, stb kategóriában nem fikció a "kérdés"; valaki egyszer leírta, az olyan kategóriákban ő régi dolgokat mesél el és kéri ki róla a véleményét a felhasználónak. A kérdések 75%-a szerintem ez. Kizártnak tartom, hogy pl Rózsika miután leteremtette a főnöke, feljöjjön ide és az legyen annyi bátorsága, hogy kiírja részletesen... én biztos nem merném :D
2019. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!