Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mentsük meg a gyakorikerdesek....

Mentsük meg a gyakorikerdesek.hu-t! Mit változtatnál rajta? Szedjük össze egy petíció formájában

Figyelt kérdés

Szia! Ha van bármi ötleted, észrevételed az oldallal kapcsolatban, kérlek írd le kommentbe és módosítom a következő oldalon lévő petíciót:


[link]


Ha átfogóan sikerült összeszednünk, el fogom juttatni a kéréseinket a gyakorikerdesek.hu csapatának! Köszönöm előre is ötleteid! :-)


2019. febr. 17. 13:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%

„- "1-esnek/ 14-es válaszadónak" üzenem stb dolgok helyett egy "válasz erre" opció a válaszok láblécében, áttekinthetőbbé tenné az eszmecserét”


nem akarok hülyeséget mondani, de anno mintha benne lett volna a szabályzatban, hogy tilos a többi válaszolóra reagálni. (az más kérdés, hogy emiatt nem moderáltak annyira szigorúan). mondjuk privát üzeneteket meg simán lehet küldeni, szóval érzek némi ellentmondást.


és mondom, engem azért figyelmeztettek és törölték a kérdésem, mert burkolt útitárs-keresés is volt a kérdésem pár hónapja.

illetve rengeteg olyan embert tiltottak ki, akik gyakran vitáztak másokkal. ergo csak ismételni tudom magam, kétlem, hogy vevők lennének bármilyen ötletre is, ebben a formában viszont a gyk-nak vége, talán pár évig elvergődnek vhogy, de kiábrándító az egész: olyan kérdésekre, amike 10-20 válasz jött korábban, ma már csak 2-3.


de igen, igazad van, az egyetlen esélyük az lenne, ha megkönnyítenék az ismerkedést, a bezsélgetést egymással, viszont az meg nem illik az oldal proflijába.


a magyar oldalak tulajdonosait ismerve: inkább végignézik, ahogy földbe áll az oldaluk, de akkor sem újítanak semmit, nem vevők semmilyen ötletre.

nagyon jó példa erre a gyalogló chat.

2014-ben regisztráltam. Már akkor is kevesen voltak, de még használható volt. Aztán egyre kevesebben jártak fel, és 2018-ban eladták, azóta új tulaj van: (na majd ők megmutatják, nem lesznek ott renitens ember)


-megnehezítették a regisztrációt, a moderátorok szinte minden nicket elutasítanak, mert szabályba ütközik, a fészen meg nagymamák és nagypapák kérdezgetik, hogy miért nem engedi őket regisztrálni

-aki egy kicsit vicceskedik, poénkodik, azonnal figyelmeztetik, tiltják


stb stb.


nekik is hiába mondják többen is a facebook oldalukon, hogy kinyírják az oldalt, mert ennyire ostoba senki sem lehet, hogy 2018-19-ben szigorú szabályzással akarnak működtetni egy chat oldalt

2019. febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%

Igen, az oldal szabályzatában most is van; 4. pont, ne a válaszokra válaszolj. (amit most meg is szegek :) ). De az nem számít annak, hogy ha nem elkezdesz csacsogni vele, hanem a kérdezőnek szolgáltatsz még több infóval.


Pl. ha "távolsági buszon vihetem az agaramat - Szekszárd és Pest?" leírja az egyik válaszoló, hogy a távolsági buszra kutya csak kézipoggyász tartó méretű szállítóboxban vihető én oda írhatom, hogy "azt had tegyem hozzá, hogy egy kutya vihető szájkosárban, pórázon vezetve, ha a buszon épp nincs másik kutya így; ez érkezési sorrendben dől el, hogy melyik utazhat".


Ez így a kérdezőnek infó. Ha elküldeném személyesben, a további emberek, akiket érdekelne, csak a fele infót kapnák meg.


Ugyanez, ha valaki azt írja, hogy a kutyát nem kell kullancs ellen védeni télen, én kijavíthatom, hogy de igenis kell (persze nem any.zva meg leh.lyézve); mert a kérdezőt és a további böngészőket segítem az jnfó javításával és nem vele álltam le veszekedni, csevegni, offolni.


Ilyen esetekben a kommented nem a válaszolónak, hanem a kérdezőnek szánod.


Az már személyes üzenetben megy, ha


1. Valaki leírja pl, hogy anorexiás volt, 36 kg-ra lefogyott roboráló étrendet követett utána és én kommentben megkérdezem, mi az a roboráló étrend.


2. valaki leírja a kérdésben válaszra, hogy ő szereti a szerep cserés játékot sz.xben és én vissza írom neki, hogy "undorító vagy" vagy "van kedved dumcsizni?".

2019. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
elnéptelenedik az oldal? marhára nem így áll a helyzet
2019. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Nem hinném h meg lehetne menteni az oldalt, mert ahhoz az embereket kéne megváltoztatni. Senki nem képes rendes válaszokat adni, inkább csak cseszegetik a kérdezőt, mert miért ne :P
2019. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igenis gyérül a gyakori népe.Persze vannak felfelé ívelő szakaszok, de annak is java trollkodás.
2019. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
épp az hogy a trollok mennek el. itt már csak a mogorva , okoskodó réteg marad
2019. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!