Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt, hogy olyan kérdésedet...

Volt, hogy olyan kérdésedet törölték, ami szerinted simán maradhatott volna?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű volt a kérdés? Mennyire bosszantott a törlése?

2019. ápr. 1. 12:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szinte csak olyan kérdésemet/válaszomat törölték eddig. A szabályzatnak a valóságban semmi köze ahhoz, hogy mit törölnek.
2019. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Írsz kétlek példát, utolsó? <3
2019. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az volt a kérdés hogy XY filmhez valaha készült-e/ fog-e készülni magyar szinkron. Semmi ilyen letöltős/online megnézős dolog nem volt benne s törölték.
2019. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

igen, nemrég egy testépítő szakértőről feltett kérdésem meg egy párkapcsolati kérdésem is.


egyik sem vétett a szabályzat ellen.


általában minél primitívebb egy oldal, annál következetlenebb és szigorúbb a moderálás.


a GYk-n nagyjából összevissza moderálnak teljesen eszetlenül, kétlem, hogy értelmezni tudnák a kérdéseket/válaszokat vagy komolyan érdekelné őket.

2019. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Volt több olyan kérdésem és válaszom is, amiről nem tudom, hogy miért sértett szabályt, de nem az én hatáskörömbe tartozik ezt felülbírálni.
2021. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én meg akarom kérdezni, hogy mi a nevem, mert az orvosnál azt mondták, hogy "kérem a nevét!" És azóta nem tudom, hogy úgy, hogy odaadtam a nevemet engem hogyan hívnak és félek, hogy letörölnék a modok és sosem tudom meg, hogy mi a nevem. :'(
2021. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!