Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy találok meg olyan embert...

Hogy találok meg olyan embert akivel itt beszéltem gyakorin, de törölte a fiókját?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tuti, hogy törölte, lehet tiltva van. Nekem is van olyan fiókom amit töröltem és olyan is amit tiltottak.
2019. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Lehetetlen.
2019. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Írj ki egy kérdést hogy xy embert keresel akivel régebben itt beszélgettél, már ha tudod a nevét, és talán jelentkezni fog, talán. De erre az esély iszonyatosan minimális hogy bejön.

Barátnőmet itt a gyakorin ismertem meg, már jó 5 éve volt ez, és azóta már rég törölte a profilját, és egy teljesen másikat használ amivel néha kiír egy kérdést vagy utánajár valaminek és esetleg válaszol rá és ennyi.

Nekem is volt olyan profilom amit már töröltem.

2019. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ki szabad írnom a volt" felhasználó nevét? nem szabályellenes?
2019. ápr. 1. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod kiírni, mivel az apróhirdetés jellegű kérdéseket törlik. Az nem valós kérdés, hogy te valakit keresel hogy felvedd vele a kapcsolatot, több pontját sérti az oldal szabályzatának.


Ha valakit töröltek, már nem fogod tudni elérni, legfeljebb ha visszaregisztrál és rád ír. Mivel anonim az oldal, ezért bárki bárki másnak kiadhatja magát, csak a kettőtök beszélgetésének előzményére hagyatkozhatsz, amivel igazolhatja magát.

2019. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Màr alapból ez a kérdésed is szabàlyellenes szóval ird ki, hàtha😂
2019. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Marmint úgy értem ide a kérdés alà irjad, ne külön kérdésként.
2019. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most 22-23 vagy októberben kezdtünk el beszélgetni viberen,szeretted az agymenőket, kedvencként jellemezted :D,van egy Bishon havanese kutyád,egyetemen tanulsz, Budapest környéki vagy.

Hogy tudd ki vagyok jelek:. írtam hogy szeretnék patkányokat, ami lett is, meg is mutattam, mielőtt megszakadt volna a beszélgetésünk küldtem egy képet magamról.. Kék szemem van ami a képen is látszik remélem..

Ha tudsz, és magadra ismertél, kérlek írj! Nagyon sajnálom tönkrement a telefonom.. a kártya is oda lett.. Ja és ne ijedj meg, megvan a régi felhasználóm is csak jelenleg nem tudom használni,mert jelentve lett, állatos kérdéseknél, leginkább macska- kérdéseket teszek fel. Szerettem volna többet..sokkal többet! ebből a beszélgetésből.. Beszélgettünk lolról is de nem adtad meg a felhasználód,meg szerintem én sem, akkor még nem nagyon értettem..

de ide is írhatsz,feltétlen figyelem ezt a fiókot.

2019. ápr. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!