Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges, hogy ha az érettsé...

Lehetséges, hogy ha az érettségire való koncentrálás miatt nem beszéltem a barátaimmal, akkor azért úm. Elhidegültünk egymástól?

Figyelt kérdés
Mármint úgyértem régen volt, hogy órákat beszélgettünk neten, most pedig gyakorlatilag kb. 2-3 naponta ha beszélünk pár percet.

2016. jún. 28. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

van ilyen

minél öregebb leszel annál gyakoribb lesz

ejj azok a hajnali 2ig tartó msn-ezések, hol van az már...

majd rászoksz te is az olcsó borra meg az éjszakai hiradóra

ez a jövő barátocskám

2016. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó, de már rég vége az érettségiknek, szervezz egy kerti partit, főzzetek, ünnepeljetek és beszélgessetek.
2016. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan az érettségi napjára/napjaira értettem. Ez egy hosszabb folyamat.. Egészen szeptemberig visszahúzódik ennek a kezdete. Akkor fontosabbnak éreztem a tanulást meg a jövőmet, mint a bulizást/barátokkal lógást.
2016. jún. 28. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

most látom csak, hogy az olcsó bor meg az éjszakai hiradó milyen jól rímel együtt :D

csak a wellhello el ne lopja, ez kopirájtos frázis :D

2016. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sidel válasza:

Lehet, de rajtad múlik, hogy mit kezdesz vele. Próbáld meg megbeszélni velük, hogy ők hogy gondolják, te hogy gondolod. Ha tényleg barátok voltatok, akkor mindenki jelent a másiknak annyit, hogy ne váljatok el egymástól.

Egyébként az érettségi előtti elhidegülésről én is tudnék mesélni, de igazából nem bánom. A gimiben végig jóban voltunk, utolsó évben meg szétesett a "barátság", azóta két szót nem váltottunk (4 éve érettségiztem). Az igazi barátságnak ki kell bírnia ennyit, ha meg nem volt az, jobb előbb rájönni és nem keseregni miatta. Szóval beszélj velük arról, hogy te ezt hogy látod és mit szeretnél.

2016. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azért beszéltek és találkoztok kevesebbet mert már nem kedvelnek. Én is többet beszéltem és találkoztam a barátaimmal érettségi előtt. De most van aki épp a jogsit csinálja van aki meg dolgozik. De talán a fő indok amiért kevessebbet lógunk együtt hogy inkább már egy lány társaságára vágyun, sőt van aki nek már van is barátnője.
2016. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!