Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van valami követlezménye, ha...

Van valami követlezménye, ha valaki válasza mindig csak piros kezelket kap és előbb utóbb az eddigi válaszai alá az van írva " A válaszíró 0 %-ban hasznos válaszokat ad. "?

Figyelt kérdés
Pl, ha valaki eléri a 0%-ot a válaszai összesített hasznosságánál, azt automatikusan kitiltják és többet nem tud írni, kérdést feltenni, stb? Vagy semmi ilyen következménye nem lesz csak ezentúl a válaszai hasznoissága összességében 0% lesz?

2019. márc. 13. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nincs következménye, max a toplistán nem látszik az illető. De jobban ad az olyan válaszokra az ember, ahol több a százalék, szóval nem látom értelmét ennek. Az legtöbb ember inkább mások segítésére, tanács adásra törekszik, mint arra, hogy 0%- ot érjen el.
2019. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem lesz, bár ilyet még nem láttam. Egyszer volt egy válaszoló, aki saját bevallása szerint direkt a 0%-ra hajtott, és akkor épp 23% körül állt, de páran g*cik voltunk és felpontoztuk, most nem tudom, mi van vele :D
2019. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Senkinek a válasza nem érdekel senkit, aki 0%-on van, vagy nagyon alacsony.

Esetleg, ha a neve is ott van, és ismert.

2019. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát az alap, hogy aki politika kategóriában is kommentel, az ne írja ki a nickjét, mert onnantól akkor is a mocskos libsi/jobbikos/fideszes/migránssimogató/náci lesz, ha arra válaszol, hogy hol kapni a legjobb pizzát :D
2019. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a 0%-osnak értékelt válaszért -5 pont jár, azaz levonnak 5 pontot; elérhető, hogy az összpontszáma (kérdésért+válaszért+válasz értékelésért kapott pontok összevonása) 15 alá süllyed. (Nem a 30 napos, hanem az összesített.)

Ez annyi korlátozással jár, hogy nem látható számára a jelentés ikon; nem tud kérdést vagy választ jelenteni a moderátorok számára.

Más következménye nincs.

Az véleményes, hogy ki veszi figyelembe, ha választ ír. Én a választ olvasom. Az értékelés közel sem mindig mérvadó. Így aztán, ahogy hozzászoktam, hogy a reklámok nem jutnak el a tudatomig, az értékelésekkel is így vagyok. Esetleg akkor pillantok oda, ha valamelyik válaszban háborgást olvasok adott válasz értékelése miatt; mennyi az, ami miatt elégedetlenkedik.

2019. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Csak 0% lesz. pff 🐵🦁
2019. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nincs semmi következménye.
2019. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
29% hasznos. Pedig az igazat írom.
2019. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!