Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az miért van, hogy tudom...

Az miért van, hogy tudom valakiről hogy fent van gyakorin, de nem tudok neki írni?

Figyelt kérdés
Nem engedi az üzenetküldést,valami hibát ír ki.
2019. máj. 25. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert letiltott.
2019. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A "valami hibát" kellene értelmezni. Írd ki mit ír, amikor üzenetet próbálsz írni. Esetleg próbáld ki egy másik böngészőből is.
2019. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt írja,hogy ennek a felhasználónak nem tudsz üzenetet küldeni mert vagy letiltották a fiókját,vagy törölte magát. De hát kiemelt egy kérdést. Akkor csak fent van.
2019. máj. 25. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
A kiemelést követően is letilthatták.
2019. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Előtte is próbáltam rá írni,és akkor se tudtam neki írni. Akkor valószínűleg csak engem tiltott?
2019. máj. 25. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű letiltott.
2019. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy a letiltást kijelezze. Ha valaki letiltja az üzenetfogadást tőled, semmilyen visszajelzést nem kapsz róla. Te el tudod küldeni neki a levelet, csak nem fogja a másik fél megkapni.
2019. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges,hogy mindig visszavonja a letiltást,majd megint eltűnik?
2019. máj. 25. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt két különböző dologról van szó.

Ha valakit kitiltanak vagy kéri a törlését, akkor jelenik meg ez: "ennek a felhasználónak nem tudsz üzenetet küldeni mert vagy letiltották a fiókját,vagy törölte magát". Ez nem vonható vissza, és végleges. Ha ezt az üzenetet látod, már nem érhető el a felhasználó.


A privát üzenetküldésnél le lehet tiltani a fogadást és fel is lehet oldani, de egyik esetben sem kapsz róla értesítést. Ha le vagy tiltva valakinél, nem jelzi ki az oldal, és te el tudod küldeni az üzenetet, csak nem kapja meg a másik fél. Ha nem vagy letiltva nála akkor megkapja, de ha nem akar akkor nem válaszol, és nem fogod tudni hogy miért.

2019. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!