Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces vagy ciki gyerekkori...

Vicces vagy ciki gyerekkori sztorik? Írnátok párat?

Figyelt kérdés

Biztos volt már olyan, hogy amikor még nem volt annyi élettapasztalatotok, mint most, valamit kissé elnéztetek... xD Példának itt vannak az enyéim:


Kisgyerekkoromban nagyon élénken érdeklődtem a betűk iránt, nem is véletlen, hogy már 2-3 éves koromban megtanultam olvasni. 2 éves voltam, amikor a nagymamámmal sétáltunk az utcán, és elhaladtunk egy bolt előtt. Egy kocsi állt előtte, én pedig a betűk iránti érdeklődésemtől vezérelve megsimogattam a rendszámtáblát, de most jön a legcikibb: beindult a riasztója. xD A vásárló ijedten rohant ki az üzletből, Mama kimagyarázta a helyzetet. Viszont ez semmi az unokabátyám történetéhez képest, aki 3 évesen egy egész traktort indított be egészen véletlenül. Ki is ment vele az utcára. Milyen kár, hogy én csak 3 év múlva születtem meg, és nem láttam! x)


Másik sztorim, hogy 5 évesen előszeretettel játszottam apa mobiltelefonján. Hirtelen azonban eltűnt a kép a telefonon. Gondoltam, hogy ha nyomogatom a telefon gombjait, hátha visszajön a képernyő. Vissza is jött, de mivel a hívást indító gombot nyomtam meg utoljára, sikerült egy számot tárcsáznom. Nem is akárkiét, hanem a falunk alpolgármesteréét. Apa viszont ismerte, és kimagyarázta a helyzetet. x)


Szintén kicsi koromban a kedvenc éttermünkben már nem volt hely, ezért máshová mentünk ebédelni. Jön ki a pincér, kérdezi, hogy mit kérünk, én meg jó hangosan: Azért jöttünk csak ide, mert ...... vendéglőben nem volt hely!


2010. júl. 11. 22:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
88%

Nekem volt olyan,tegnap mesélte anyum,h első nap az oviban fejjel belealudtam a krupmlilevesbe.


Egyszer telibehánytam a buszon apum.


Egyszer meg a dédimnél szüret volt,és én is ott voltam,gyönyörűszép fehér ruhába öltöztetve.Mondta anya,h egyszercsak eltűntem,egy óra hosszáig keresett az egész család,aztán előkerülten,a fehér ruhámból lila lett,én csak ennyit nyögtem ki:"Csak süreteltem énisz"...:D


Már 6 évesen is okos voltam.Na,egyedül kellett mennem a doktornőhöz.Megkérdezte,h van e még otthon abból a piros-fekete kapszulából...visszakérdezek..."Szemicilin?" Mindig emlegeti,ha nála járok…:D

2012. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
55%
van több is :) 1. Az óvodai ballagásom alkalmából elmentünk a közeli étterembe. Anya rendelt nekem rántott húst fűszeres krumplival, meg ketchuppal. Amikor kihozták a rendelést, elkezdtem enni, és a húst rágósnak találtam. Ekkor odamentem a szakácsnőhöz, és reklamálni kezdtem, hogy legalább azt reméltem, hogy a ballagásomra nem rágós húst adnak. 2. A 4. szülinapomon annyira eredeti akartam lenni, hogy 10 darab tampont kötöttem a hajamba. aztán WC papír fecnikkel dobáltam a vendégeket. a reakciót gondolom sejtitek. 3. 6 évesen sikerült anyát megfűzni, hogy vigyen el a komolyzenei koncertre, ahova ő is megy. Én voltam ott az egyetlen tíz év alatti. A D-dúr menüett alatt mindenki néma csöndben ült, én meg bekiabálom: anya, azt hiszem hasmenésem van! 4. 6 évesen apa elvitt egy kézilabda meccsre, mivel akkor kezdtem én is kézizni. Ott ültünk az első sorban. Bekiabáltam az ellenséges csapat kapusának, hogy neki nem szabad védenie, csak a másik kapusnak. Mindenki röhögött. Félidőben beszaladtam a pályára, elkunyeráltam a labdát, és elkezdtem pattogtatni. A félidőnek vége lett, de én nem akartam visszaadni. Végül odajött hozzám a bíró és elvette tőlem, mire én elkezdtem ütni, hogy ezt meg hogy képzeli. Apa visszavonszolt a helyemre, és azt mondta, hogy ha nem nyugszom meg, akkor kimegyünk. Ekkor elvettem a mellettünk ülő sráctól az enrgiaitalt, és az üveg negyedéig kiittam. nem is kellett sok a hatásáig. Beszaladtam a pályára, és lefogtam az egyik játékost. Mire az elkezdi nekem, hogy nem szabad és menjek vissza a helyemre. Erre én meg elkezdek üvölteni, hogy én is kézizek, és nekem senki ne mondja meg, hogy mit szabad, és mit nem. ekkor már szépen megkértek, hogy menjünk hátra, és apa ne engedjen el. Apa lekiabált, miközben mentünk, hogy ezt meg hogy képzelem. Mindenki hallotta. Amikor a meccsnek vége lett, a kijáraton velünk egy időben kimenő néhány ember, amikor meglátott, nevetett: Á, itt a kis Németh Niki. Ez mondjuk inkább apának volt ciki, nem nekem.
2012. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 IgaziLulu121 ***** válasza:
91%
én kb 6 vagy 7 éves lehettem mikor a faluban nagymamámnál átmentem a szomszéd fiùhoz aki akkor volt asszem 8 és felmentünk az emeletes ágyra 'csókolózni' csakhogy leestünk.. na az ultragáz volt azóta ha átmgyek mindenki azt emlegetni és nevetnek annyira kínos néha :D
2013. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
92%

1.Néhány éves koromban történt, kertes házban laktunk és kicsi volt a sövény. Egyszer elment egy biciklis és behajított egy szemetet az udvarunkra. Erre apa(Nem ordítva, nem hallotta meg a faszi, csak én meg anya):micsoda se.gfej...

Nos, nyáron amikor elment egy biciklis a sövény előtt utána szóltam neki (valójában nem ő nem tett semmit):Hé, se gfejbácsi! -Apu csak nézett, a testvéreim csak röhögtek a faszi hátranézett és ment tovább...

2. Nem velem történt, testvéreimmel és uncsimmal.

Mentek egy kocsiban, fogalmamsincs hova, de az uncsimnak nem volt szabad aludni, mert utána lehetetlen felkelteni, és mindig szóval kellett tartani -amúgy 3 éves volt- Nézd csak XY fa, nézd csak XY oszlop, nézd kutya stb... erre a bátyám 2 perc múlva meglát egy khmm..utcalányt: Nézdcsak XY K rvanéni :3

2014. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:
100%
Húúú nekem sok ilyen volt :) Sőt egy noteszt is vezetett anyukám :D Az egyik amire így most emlékszem 4-5 éves koromban lehetett. Egyszer anyukám indult vásárolni a bátyámmal és én otthon maradtam volna az apukámmal. Én meg mikor ezt megtudtam felkiáltottam hogy: "Én nem fogok egyedül itthon maradni egy fiúval!" :DDD
2014. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon cukik!

Nekem inkább a kiejtéssel volt gondom kicsiként:

Mici Mackó Mikikackó


Valami vavami


Valahová vavahová


Valahol vavahol


Zsiráf virázs


Apa is Apas


Anya is Anyas


Mikulás Mikása


Lift Lipszt


Nem tudom, hogy mondhattam ki, 15 éves fejjel beletörik a nyelvem..


Nagyim vezetett valami naplószerűséget, ebből a kedvenc bejegyzésem:

Ágikámnak gyerekkorából megmaradt(szándékosan ) társasjáték ,amiben sakk, ki nevet a végén stb. van, elő vettük játszani .Mutattam Neki, többek között a sakkot és a ki nevet a végén játékot. Dobtam a dobókockával és kértem, hogy – Bogikám Te is dobj a dobókockával, erre Ő megfogta a dobókockát és hatalmasat dobott az ablak felé.


Ágika: anya

Bogika: én

2015. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
84%
Mi sok ideje vagyunk eggyut a parommal szinte szuletesunk ota ismerkedjünk egymast Na mind1 szoval atjottek hozzank Ès eggyut furodtunk a kadba persze mesztelenul amikor meglattam a kis cuki mbilimbijet akkor azt hittem hogy egy pok Ès elkezdtem huzgalni meg csabdosni kesobb harabdalni azt hittem hogy azert sir mert megtamadta:-D:-D:-D:-D:-D
2015. ápr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
100%
Ez nagyon jo;-)
2015. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
99%

kb. 2 éves lehettem, amikor a hűtőből kivettem egy tojást.

Anyum meg mondta hogy dobjak vele hatost.

És földhöz vágtam a tojást......

2015. júl. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
11%
Irok ide te eljössz és leszopsz.
2015. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!