Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces vagy ciki gyerekkori...

Vicces vagy ciki gyerekkori sztorik? Írnátok párat?

Figyelt kérdés

Biztos volt már olyan, hogy amikor még nem volt annyi élettapasztalatotok, mint most, valamit kissé elnéztetek... xD Példának itt vannak az enyéim:


Kisgyerekkoromban nagyon élénken érdeklődtem a betűk iránt, nem is véletlen, hogy már 2-3 éves koromban megtanultam olvasni. 2 éves voltam, amikor a nagymamámmal sétáltunk az utcán, és elhaladtunk egy bolt előtt. Egy kocsi állt előtte, én pedig a betűk iránti érdeklődésemtől vezérelve megsimogattam a rendszámtáblát, de most jön a legcikibb: beindult a riasztója. xD A vásárló ijedten rohant ki az üzletből, Mama kimagyarázta a helyzetet. Viszont ez semmi az unokabátyám történetéhez képest, aki 3 évesen egy egész traktort indított be egészen véletlenül. Ki is ment vele az utcára. Milyen kár, hogy én csak 3 év múlva születtem meg, és nem láttam! x)


Másik sztorim, hogy 5 évesen előszeretettel játszottam apa mobiltelefonján. Hirtelen azonban eltűnt a kép a telefonon. Gondoltam, hogy ha nyomogatom a telefon gombjait, hátha visszajön a képernyő. Vissza is jött, de mivel a hívást indító gombot nyomtam meg utoljára, sikerült egy számot tárcsáznom. Nem is akárkiét, hanem a falunk alpolgármesteréét. Apa viszont ismerte, és kimagyarázta a helyzetet. x)


Szintén kicsi koromban a kedvenc éttermünkben már nem volt hely, ezért máshová mentünk ebédelni. Jön ki a pincér, kérdezi, hogy mit kérünk, én meg jó hangosan: Azért jöttünk csak ide, mert ...... vendéglőben nem volt hely!


2010. júl. 11. 22:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%

Hu hát volt egy olyan amit mesélt nekem múltkor a nagymamám, hogy kb. olyan 3 éves lehettem és a bankba voltunk..és ott ültünk egyszer csak oda jött hozzám egy 3 éves fiú én meg jó hangosan mondtam neki de olyan hangosan, hogy KAKI XD tiszta cikki lehetett a szüleimnek :D

15/L

2010. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
96%
Anyukámmal elmentem a boltba, mert elfogyott otthon a WC papír. Anyum nézegette a polcon, hogy milyen fajtájúak vannak és oda jött az eladó, hogy "Segíthetek valamiben?" Én átvettem a szót és mondtam, hogy "Anyukám WC papírt szeretne venni, mert pisilés után megtörli odalent."
2010. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
98%

Ezek nem cikik, inkább viccesek (És azt tükrözik, hogy mindig őszinte vagyok :P)

Kb. 4 éves lehettem, a strandon a nagy úszómedence szélén lubickoltam, közben a kezemmel mentem tovább és tovább, amikor az utamban 'ült' (xD) néhány 16-17 évesnek kinéző fiú, akik cigiztek. Erre azt mondtam: "Menjetek innen, mert nem tudok továbbmenni, márpedig én csak a medence szélén lehetek, mert Apa azt mondta." Röhögtek, mondták, h milyen aranyos vok, aztán felálltak és odébb mentek. xD


Egy gyerekmegörző féleségben voltam, csaképpen max. 3 évesek lehettek ott, én meg 6 éves voltam. Volt ott egy csávó, aki figyelt a picikre. Meglátott engem, és megkérdezte: "Nem vagy te egy kicsit nagy ehhez a megörzőhöz?" Pont a Tapsihapsi ment, a szokásos jelenet, hogy a Tapsihapsi megkérdezi: "Ééé...Mi a hézag hapsikám?" Erre nekitámaszkodtam a pasi lábának és megkérdeztem: "Na mi a hézag hapsikám?" xDDD

2010. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
91%
jaj de aranyosak.....:'D a medencés nagyon kemény....:D:)
2010. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
93%
A tesóm régen kint volt az utcán pici korában.(falun) és a szomszédnéni megkérdezte: Atikám, nem simogatod meg a Buksit? És a tesóm azt felelte, hátrafele ordítva(mert futott) hogy : "Dehogy simogatom én meg azt a koszos kuksit!" XD
2010. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
88%

Gőzöm nincs hány éves lehettem 6 plusz-minusz 1-2, amikor is agyrázkódást kaptam. Irány a Heim Pál... Agyrázkódásnál nem nagyon szabad járkálni, ezért azt mondták, ha folyószámlámat nullázni akarom, akkor szólják és ők hozzák a kacsát. A bökkenő mindössze annyi volt, hogy igencsak szégyenlős voltam akkoriban. Az lett a vége, hogy reggel felkeltem és kb. a párnáig ,,nedves" volt az ágy... Meg is jegyezte az egyik ápolónő, hogy ,,Hú, de leizzadtál kicsim" :D


Viszont büszke voltam magamra, amikor megtudtam, hogy már a bölcsödében is ráfeküdtem egy lányra.


17/F

2010. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:
96%
Nagymamám mesélte, hogy apám amikor kicsi volt, bement a kamrába, vett egy bilit, és a hordónak a csapját megeresztette, mikor megtelt a bili borral, a hordó tetején lévő nyílásba visszaöntötte, addig csinálta míg észre nem vették. A humor az volt benne, hogy mikor legelőszőr megtelt a bili borra, akkór pisi is volt benne, amit a borral eggyütt visszaöntött a hordóba.
2010. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
83%
nemtudom mennyi idős lehettem, kb 5 ha nem több és ugymontam a kechupot (mert nemtudtam hogy kell mondani) hogy kacsafos apáám meg jóhogy orbavágot, hogy hogy mondhatok ijet:D
2010. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
33%
xD
2011. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 SzekM ***** válasza:
100%

Kicsit későn válaszolok.

Egyszer volt az,hogy anyukám nézett valami filmet.

Olyan 35 éves lehetett akkor,én meg kb 7.

Na szóval elhangzott a filmben egy olyan szó,hogy "orgazmus".

Én meg mondtam,hogy anya,anya, mi az az orgazmus?

Ő meg nem válaszolt,és akkor tovább mondtam hogy:Anyyyyaaaaaaa anyaaaa, mi az az orgazmus?Hahó?

Ő meg egyszer csak kitört,hogy: Hát a SZEX!

Ezt a szót már hallottam akkor,és valamily kicsiny foalmam volt is róla,hogy mi is az.

Hát,kimentem a szobából,és bekapcsoltam a másik tévét.

2012. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!