Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces vagy ciki gyerekkori...

Vicces vagy ciki gyerekkori sztorik? Írnátok párat?

Figyelt kérdés

Biztos volt már olyan, hogy amikor még nem volt annyi élettapasztalatotok, mint most, valamit kissé elnéztetek... xD Példának itt vannak az enyéim:


Kisgyerekkoromban nagyon élénken érdeklődtem a betűk iránt, nem is véletlen, hogy már 2-3 éves koromban megtanultam olvasni. 2 éves voltam, amikor a nagymamámmal sétáltunk az utcán, és elhaladtunk egy bolt előtt. Egy kocsi állt előtte, én pedig a betűk iránti érdeklődésemtől vezérelve megsimogattam a rendszámtáblát, de most jön a legcikibb: beindult a riasztója. xD A vásárló ijedten rohant ki az üzletből, Mama kimagyarázta a helyzetet. Viszont ez semmi az unokabátyám történetéhez képest, aki 3 évesen egy egész traktort indított be egészen véletlenül. Ki is ment vele az utcára. Milyen kár, hogy én csak 3 év múlva születtem meg, és nem láttam! x)


Másik sztorim, hogy 5 évesen előszeretettel játszottam apa mobiltelefonján. Hirtelen azonban eltűnt a kép a telefonon. Gondoltam, hogy ha nyomogatom a telefon gombjait, hátha visszajön a képernyő. Vissza is jött, de mivel a hívást indító gombot nyomtam meg utoljára, sikerült egy számot tárcsáznom. Nem is akárkiét, hanem a falunk alpolgármesteréét. Apa viszont ismerte, és kimagyarázta a helyzetet. x)


Szintén kicsi koromban a kedvenc éttermünkben már nem volt hely, ezért máshová mentünk ebédelni. Jön ki a pincér, kérdezi, hogy mit kérünk, én meg jó hangosan: Azért jöttünk csak ide, mert ...... vendéglőben nem volt hely!


2010. júl. 11. 22:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
100%

Jó későn válaszolok 😣

#1: voltam olyan 4 éves. Apukám odaadja a telefonját, hogy majd játszok rajta, erre én valahogy rátaláltam a névjegyzékre, és felhívtam a tűzoltóságot xDD Erre mondom apának a telefonba beszélve: Ki ez itt? Apám gyorsan elvette tőlem a telefont és elnézést kért xD

#2: A kistestvéremmel történt (volt kb. 2 éves) a bankba voltunk, odament az egyik nénihez, és mutatja neki a középső ujját, csak éppen mintha saját magának mutatna be, erre elkezdi: Tudom ezt mutatni!! 😂

Hirtelen több nem jut eszembe de majd ha még tudok párat akkor írok xd

2020. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Oo kérdező,én is tudtam akkor olvasni!

:D



Hát kiskoromban volt egy olyan hobbim hogy volt egy szivacs labdám ami valahol most is meg van, és azt szoktam harapdálni és a labdának most is látszik a hiányzó része XD


Gondolkozom várj..........

.


Egyszer babakoromban beleittam apám sörébe


Szórakoztunk a google forditoval es anya azt mondta be hogy annabell (horrorfilm) en meg annyira megijedtem hogy a telefont belenyomtam a szarvacskába mert azt ettem közben ,de szerencsére semmi baja csak egy kocsit eltörött :D

2020. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg egyszer kerestem anyát és megakartam kérdezni aput hol van de ő épp pisolt én meg rányitottam
2020. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!