Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces vagy ciki gyerekkori...

Vicces vagy ciki gyerekkori sztorik? Írnátok párat?

Figyelt kérdés

Biztos volt már olyan, hogy amikor még nem volt annyi élettapasztalatotok, mint most, valamit kissé elnéztetek... xD Példának itt vannak az enyéim:


Kisgyerekkoromban nagyon élénken érdeklődtem a betűk iránt, nem is véletlen, hogy már 2-3 éves koromban megtanultam olvasni. 2 éves voltam, amikor a nagymamámmal sétáltunk az utcán, és elhaladtunk egy bolt előtt. Egy kocsi állt előtte, én pedig a betűk iránti érdeklődésemtől vezérelve megsimogattam a rendszámtáblát, de most jön a legcikibb: beindult a riasztója. xD A vásárló ijedten rohant ki az üzletből, Mama kimagyarázta a helyzetet. Viszont ez semmi az unokabátyám történetéhez képest, aki 3 évesen egy egész traktort indított be egészen véletlenül. Ki is ment vele az utcára. Milyen kár, hogy én csak 3 év múlva születtem meg, és nem láttam! x)


Másik sztorim, hogy 5 évesen előszeretettel játszottam apa mobiltelefonján. Hirtelen azonban eltűnt a kép a telefonon. Gondoltam, hogy ha nyomogatom a telefon gombjait, hátha visszajön a képernyő. Vissza is jött, de mivel a hívást indító gombot nyomtam meg utoljára, sikerült egy számot tárcsáznom. Nem is akárkiét, hanem a falunk alpolgármesteréét. Apa viszont ismerte, és kimagyarázta a helyzetet. x)


Szintén kicsi koromban a kedvenc éttermünkben már nem volt hely, ezért máshová mentünk ebédelni. Jön ki a pincér, kérdezi, hogy mit kérünk, én meg jó hangosan: Azért jöttünk csak ide, mert ...... vendéglőben nem volt hely!


2010. júl. 11. 22:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
96%

Kicsi voltam kb 2 éves mikor mentünk le a játszótérre és találkoztunk az alattunk lakó bácsival a lépcsőházban (akkor még emeletes házban laktunk) akinek Bárány volt a vezetékneve és anya sokszor a vezetéknevükön hívta az embereket akkoriban. Mondja nekem:

-Kislányom köszönj szépen bárány bácsinak

Mire én:

-Beeeee



Mikor megszületett a tesóm 3 éves voltam. Hazahozták a kórházból és én pár nap múlva odaálltam a szüleim elé:

-Na jó most már visszavihetitek

2015. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
100%
Egyszer 10-11 lehettem akkor tettettem, hogy alszok és anyum meg akart puszilni, és én gondoltam milyen jó lenne megviccelni és jól megijeszteni. Hát nem sült el jól, mert tiszta erőből orrba fejeltem. Utána 1 hétig én voltam az úr a háznál :D
2016. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
100%

Egyszer kimentem biciklizni és a húgom is jönni akart velem. Akkoriban néztem a Pán Péter animációs változatát,

amiben egyszer azt mondja Péter, hogy sírjál csak. Apa azt mondta, hogy ő nem jöhet velünk. Erre én megszólalok, hogy sírjál csak, erre ő elkezdett bőgni xD

2017. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jó későn írok...


1 olyan 6-7 éves voltam, az osztálytársaimmal olyat játszottunk hogy kellet vegyünk a szánkba vizet és beraktunk vicces videókat és ki bírja tovább kacagás nélkül. Volt egy nagyon-nagyon vicces dolog, hogy egy ember fúrta a plafont és a fúrógéppel együtt forgott őis, erre mindenki lelőtte a mellette lévőt, így mindenki hazament a suliból mert csurom víz volt.......


2. 5 éves lehettem, amikor anyukám valami sorozatot nézett és hallottam hogy valaki mondja hogy "nemi kapcsolat" én meg erre: anya, mi az a nemi kapcsolat? Anya hallgatott... Anyaaaaaaaaaaaaaaaa, mi az a nemi kapcsolat?! Ordított egyet hogy sex! És áthallatszott a szomszéd szobába, erre a 3 éves húgom folyton mondogatta hogy sex, sex, sex... X)


3.2 éves voltam amikor anyukámmal sétáltunk, felszálltunk a buszra, egy öreg bácsi állt, anyukám mondta hogy engedjem oda a bácsit, felálttam, leült a bácsi erre én beleugrottam az ölébe.


Így hirtelen ennyi jut eszembe

2017. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
91%

5-6 éves lehettem , mikor először hallottam hogy : F*ck you!

Erre mikor nevelőapám , meg mostohatesóm (aki akkor volt 14 talán) sétáltunk a városba , én odamentem random eberekhez, és a "like" jelet mutogatva ordítottam nekik: Fák jú

2017. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
100%

:DDDD legutolsó története nagyon tetszik!


Hát... Nekem is van pár jó kis történetem.


#1


Unokatestvéremmel kisebb korunkban (Én kb 6, Ő 7 éves lehetett) És megfogadtuk hogy nem nézzük egymásét(Ellenkező neműek voltunk). Hát... Láttam hogy néz, de nagyon. És... Valami reflex mozdulat vagy nem tudom mi lehetett, de telibe arcon küldtem, és mai napig nagyon röhögök rajta :DD


#2


Öcsém egyszer csak gondolt egyet, kijött a szobából, aztán felénk fordult és elkezdte mondani: „Anya, Apa, nekem csak fiú testvérem lehet!” Aztán Anya kérdezi: „De... Hát ha nem fiú, hanem lány lesz a testvéred?” Erre Ő válaszolta: „Hát az engem nem érdekel, fiú lesz és kész!” :DDD


#3


Nekem is volt ilyen bekiabálós sztorim,hát... Olyan 5 évesen, hogy egyszer a szomszéd sétál a kerítésünk mellett, és Én meg NAGYON HANGOSAN megkérdezem, hogy: „De a szomszéééd Néni miért ilyen csúnyaa?”

Szerintem az a Nő egy életre megjegyzett magának :D


#4


Szerintem nem Én vagyok az egyedüli, aki ezt bevette (Vagy de) hogy kedves szüleimet boldogítottam jelenlétemmel, mikor Apu mondja: „Nézd már meg hogy kint vagyok-e!” És én kajak kimentem, és negyed órán keresztül ordítottam hogy „Apaaa! Hol vaaagy?”


#5


Meg sokat veszekedtek a szüleim, 8 évesen átmentem, és Én kijelentettem: „Ha nemkellenél hagyjátok abba a veszekedést, Én összepakolom a dolgaimat és elköltözök!” Ez annyira nem vicces, de ezzel legalább egy picit megnevettettem a szüleimnek, és véget vetettem a veszekedésüknek.

2017. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
100%

Egyszer hívott apukám munatársa, és en vettem fel a telefont. A pasas hangja tisztára olyan volt, mint a nagymamám hangja. Hát en meg szólok apának hogy: " a nagyi az!" Erre apukam kikapja a telefont a kezemből es jó hangosan: " csokolom anyu!!!" XDD A bácsi meg elképedt hanggal:öööö....XY vagyok...

A másik szintén telefonos sztori. Hivta anyukamat egy ember, felveszem, megkerdezi hogy tudom-e adni anyát..Erre én: nem, most eppen pisil....xDD Közben meg hallottam anya elkepedt hangjat a wc-ből...Az ember meg....oke, akkor majd visszahívom később...xDDD

2018. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
63%
Nekem ez nemrég történt, hogy voltunk városban, és épp a zebrán jöttünk át, amikor már villogott, H siessunk. Egy pali aki kb. 17 lehetett elkezdett futni. és a zebra közepén pofára esett, de úgy hogy tényleg az arca érte a foldet. Annyit röhögünk rajta...
2018. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
100%

Kb. 5 éves lehettem, az öcsém pedig 2. A szüleink a konyhában beszélgettek, mi meg az ajtó mögül hallgattuk, hogy mit mondanak. Meghallottuk, hogy orális szex. Másnap mentünk étterembe, ahol volt egy üveg, és lehetett nézni, ahogy a szakács főz. Az üveg (ablak) ki volt nyitva, mi meg beüvöltöttük:

-ORÁLIIIIIIS SZEEEEEEX!!!!!!!!

2019. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy erre a kérdésre még 9 év után is válaszoltok! Én ennyi idő alatt már el is felejtettem a sajátjaimat. :D
2019. jún. 6. 20:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!