Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Összegyúrtam lisztet vízzel,...

Összegyúrtam lisztet vízzel, aztán beleraktam egy fél literes flakonba még több vízbe, pár napot vártam, most meg sistereg és iszonyú büdös. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Koktélt akartam csinálni belőle, akartam tenni még bele gint meg fasírtos fűszerkeveréket de ezzel a szaggal ihatatlan lesz.

2019. dec. 10. 21:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Van másik receptem is: 1 deci gin, 1 deci paradicsomlé, egy fél citrom leve, fél deci olívaolaj, 1 teáskanál cukor, 1 teáskanál só, bors ízlés szerint
2019. dec. 10. 22:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kihagytad receptjeidböl a petroleumot. Anélkül semmit sem ér:-)
2019. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Wadmalac ***** válasza:

"fél deci olívaolaj"


Mire keresztelted a koktélt? Ricinusra?

2019. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Még nem neveztem el de köszi a tippet
2019. dec. 12. 19:57
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Régebben olvastam egy újságcikket: Tökpálinka Baracskán. Ebben volt egy fazon, aki mesélt arról, hogy kivájták a tököt és köpködték, majd megerjedt. Ebből lett a tökpálinka. Ez valami isteni lehet a lisztes izédhez képest.
2019. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Áttették a kérdésem humor kategóriába, pedig tényleg nem viccnek szántam...
2019. dec. 31. 18:03
 17/18 anonim ***** válasza:

Nyilván áttették, mert még a legtámadóbb szellemű kezdő pálinkafőzők se csirízből készítik a pálinkát.

Már az elején röhögés gyanús jeleit éreztem magamon, amikor elolvastam a kérdésedet. Ne haragudj.

Ha te ezt komolyan kérdezted, így nem lehet pálinkát vagy koktélt csinálni, csak gittet az ablaküveghez.

Másképpen tedd fel a kérdésedet vagy kérdezd meg az ismerőseidet, idős embereket. Jó koktélokat!

Fel a tejjel!


Már-ki

2019. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt komolyan gondoltad ne csodálkozz rajta.Kitől ,vagy honnan olvastál ilyen dolgokat? Ilyet ne csinálj ,vagy olvass utána ,hogy hogy lehet normálisan ilyen dolgokat csinálni (mondjuk abból is max a pálinka meg a bor a legmegoldhatóbb ,de az is elég nehéz alapjáraton) ,vagy hagyd az egészet ,mert előbb-utóbb vagy neked,vagy másnak baja lesz ebből az egészből!
2019. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!