Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Iskolába hogy szoktatok enni...

Iskolába hogy szoktatok enni és mit? 😊

Figyelt kérdés

A tavalyi évem elég rosszul telt étkezés téren. A suliba vittem egy vagy két szendvicset és azt ettem, de délutánra már szinte sosem maradt. Ezután hazamentem, ettem és mentem edzésre.

Most arra gondoltam, hogy nem fogok hazamenni, hanem valahova kiülök és majd megtanulom ott a dolgokat, ezután megyek edzésre, mivel közelebb van.

Viszont nem igazán tudom, hogyan kéne megoldani a kaját. Reggelizni akarok, mert a gyomrom korog ellenkező esetben. Gondoltam rá, hogy viszek rizset vagy ilyesmit, de az nem romlik meg? És nem büdösíti be az egész termet? Vagy ebédre vásároljak? Az jó lenne, viszont fogyózok, így nem igazán tudok olyan dolgokat venni, amik elkészítettek és alacsony a kalóriatartalmuk.

Ti hogy oldanatok meg ezt?🙂



2018. aug. 12. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Csak egy pelda hogy sparba bemesz van ilyen kesz dobozos salata ontettel sajttal azok nagyok jok ebedre vagy meg lehet venni ilyen kesz pl francia salatat.
2018. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Én már nem járok suliba, de elmondom én, hogy csináltam!


Vettem ilyen kis zárható dobozokat és attól ha jót veszel nem lessz kajaszag se a táskád se a terem!😉


Ezeket mind vittem magammal! Reggelire zabpejhet mikróztam vízzel és protein porral és rettem rá gyümölcsöket vagy cukormentes csokidarabokat. Ez még nem is szagosít!


13.00 körül ahogy a szünet kiadta ált. Grillezett halat vagy csirkemellt ettem zödségekkel vagy salátáva néha rizsel. Ezzel mindig kimentem az udvarra, hogy ne zavarjak másokat bár szaga ennwk se volt mert én nem használtam fűszert főleg a füstölt lazacnál nem, de már lehet kapni csirkemellet is füstölt formában!


És "nap végén" salátát ettem.


Ha ezek között éhes lettem volna mindig volt nálam zsabszelet megy gyümölcs, de néha szendvics is. Az is egy olyan dolog, hogy ha nem akarsz dobozokat hordani akkor abba is konkrétan egy elöbb említett ebédet bele lehet pakolni két szendvicsbe!


Célszerű egy külön kistáskába pakolni amibe olyan fólia van a közepébe, de ha az ciki akkor egy két matekönyvet ki..szol a hátizsákból és már nincs is baj...

2018. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fasirtos szendvics

Hamburger hazilag

Gyros

Pizza

Ceasar sali

Party szendvics (vaj, szalami v sonka, tojas, reszelt sajt, pirosarany)

Peksuti

Joghurt + kifli/kefir+sajtos stangli

Croissant

2018. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊😊
2018. aug. 17. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!