Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap nem tudtam magam...

Tegnap nem tudtam magam megemelni a kezemmel, ma daruval akarok próbálkozni,ha beleülök a daruba feltudom emelni a darut a daruval?

Figyelt kérdés

Írták hogy kevés az erőm, beismerem azért egy gép erősebb.

de nem akartam letenni róla, hogy egy bizonyos energiát belefektetve, felemeljem magam.

Közelben van építkezés már megbeszéltem hogy tudományos kísérlet céljából szeretném kipróbálni.

Mekkora erővel emeljem a darut, ha benne ülök, és önmagát felemelje?


2020. nov. 11. 14:40
 1/5 anonim válasza:
Levitáció. Mágnes.
2020. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem azt írták, félreértetted. Nem az erőd kevés, hanem az ismereted. A daru sem lesz jó, sőt az sem lesz jó, ha az emberséget rábeszéled, hogy építsék meg az emberiség legnagyobb emelőjét (a rábeszélést még elképzelem, a ha muszáj, a legnagyobb emelőt is, amit nem képzelek el, az az, hogy a felemelés valaha sikerül).

Nézz utána még egyszer a Newton törvényeknek. Esetleg tanulmányozd a hatás-ellenhatás címszót alaposan.

2020. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a trollkodás kategória...
2020. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Közelben van építkezés már megbeszéltem hogy tudományos kísérlet céljából szeretném kipróbálni."


Nyilván simán engedik, hogy baszakodj a daruval. Természetesen.

2020. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
100%
Ha már ott a daru, inkább téged tehetne fel olyan helyre, ahonnan nem éred el a billentyűzetet.
2020. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!