Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Féltem a gyerekem,többször...

Féltem a gyerekem,többször láttam már a szobájában levitálni,de azt akarom normális gyerek legyen?

Figyelt kérdés

Fiatal kora ellenére sok spirtuális dolgokat olvasott, rengeteg horror meg thriller filmet nézett, haverjai is ilyen körökből kerültek ki.Többször mentek este temetőkbe, nem is tudom ott miket csináltak.

Egy idő után megváltozott a kisugárzása, sokan tartani kezdtek tőle.Volt hogy megátkozott valakit, aki utána elég rosszul járt.

Spirituális tetkókat csináltatott,meg sok mágiás könyve is van.

Kétszer láttam eddig.Első eset véletlen volt, este beakartam hozzá menni a szobába, és mikor benyitottam jógaülésben a szoba közepén volt, olyan 50-60 centire a föld felett,mikor észrevette hogy benyitottam gyorsan a földre ment vissza, majd mérges lett miért zavarom.

Utána elkezdtem este hallgatkolózni, kb olyan 9 körül kezd meditálni, ilyenkor mindig figyeltem.

Kulcslukon mikor benéztem láttam hogy már megint ezt csinálta.

Kicsit megrémültem, azt se tudom ezek után mit tegyek.

Egy aggodó anya.


2021. jún. 30. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
🤣🤣🤣🤣🤣 te nagyon vicces vagy
2021. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Na persze..
2021. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megadnád az elérhetőségét? Szeretném én is megtanulni. :)
2021. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Attól tartok valami mágiás csoportba került, ahol kitudja miket csinálnak.

Még egy fekete macskája is van azóta, meg teliholdnál tudomisén miket csinál, csomó fura dolgot.

Nem is dolgozik, és mindig van pénze, nekem ez is fura.Rezsire mindig odaadja a pénz, meg kajára, de hogy miből teremti elő, azt nem tudom.

Sajnos féltem, lehet hogy valami sötét dologba rángatták bele.

2021. jún. 30. 18:04
 5/11 anonim válasza:
100%
Én is kérnék elérhetőséget, ha ez igaz akkor kilépek a munkahelyemről és megyek ingyen segédnek a gyermekedhez, valamint örök hűséget is fogadok neki a tanításért cserébe :D
2021. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából a házból se merem már kirakni, mert nem tudnám mit csinálna ha mérges lesz.

Ismerem akit megátkozott, sajnálom ami vele történt utána.

2021. jún. 30. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Ezoterikus praktikák okozhatnak ilyet. Ne ijedj meg, de beszélj erről a plébánossal, aki majd segít, hogy eljussatok oda, ahol majd megszabadítják ettől.
2021. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Túl sok Szepes Mária könyvet olvasott. 😁
2021. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Huh de jó is volt az a Vörös Oroszlán, lehet meg is veszem a héten, a régit ellopták :(
2021. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit, ez egy öröklődő tulajdonság, amire jelenleg nincs ismert gyógymód.
2021. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!