Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisz valaki a sorsban? Normáli...

Hisz valaki a sorsban? Normális válaszokat

Figyelt kérdés
A közelmultban olyan utakat jártam amit nem kelet volan illetve olyan írást írtam amit nem szbadott volan mivel véleményen szerint van egyik félteke job és van a bal agyfélteke§ na már most én mondhatni így mint laikus folglakozok nagyon rég óta testépítéssel és a bal tenyeremen és jobbon is lekopott eredeti sorsvonal tehát a vonal a csík a kezemen esgzerűen és job tenyeremen pedig keletkezett egy rövidebb volanl ez provinacia amin jártam azt a világot adtam volan ki kezemből vagy hogyan fogalmazzak mint ha multam eltűnt volan volt már vagy valaki hozzá tudna fűzni valamit ? esetleg valaki hisz aban hogy halál után a személyiségünk egy máslétformában tovább él???

2019. okt. 13. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Én abban hiszek, hogy ÉN irányítom, és alakítom az életem. Hiszen ÉN hozok döntést, ÉN hajtok végre tetteket, ÉN használok szavakat, nem a sors.

Ha létezne a sors, mi értelme lenne a szabad akaratnak? Hiszen akkor tökmindegy, mit csinálsz, ugyanott lyukadsz ki...

2019. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem
2019. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
De örülök, hogy "véleményed szerint van egy félteke job és van a bal agyfélteke". Fúúúú és írtál egy olyan írást amit nem szabadott volna? Mesélj mester!
2019. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A szabad akarat csupán illuzío nincsen tér van idő van dimenzió én hiszek istenben szerintem sok minden ki küsz=obölhető tartsa a mondás halgas a szivedre de az eszedet se feljdt othon ! és tény léteznek más dimenzió más létformák sárán pedig vágyaink eszköze ot lapul mindehol szépiségiparban kozmetikaában minden amire vágyunk ott talál meg én eben is hiszek és mbiztos vagyok bene isten hozza létre a tudatot mert köztudoatba került ,hogy sem az agy sem más biologiai funkció nem képes létrehozni gondolatot akor tudato létrehozhassa emlék amiebn öszeívodika tinta létrehozhassa egy zene a leírt mondat és azon belül pedig genetika § ezek a dolgok közrejászodnak tehát valmit athuzok akor megváltozik a valóság mert leírt dolgok lényegek amit leírunk azzá részssévé is válhatunk már mint mondat trtalmának ugynaugy mint a kéviselőjének akár egy emblémának is halálközeli élmény után ujra műk=odik ezért van az önygilkosok lek e addig nem szbadulhat meg a fogságbol míg rá nem jön hogy a prolbémát ogyan kelet volan megoldani ugye biologiai azonosítokodunk a szem és a kéz ez a kettéo de hogy valki legagyalulaj saját multját az kissé abnormális ugy gondolom és helyete egy rövidebb idézőjelbe keletkezik reméllem nem azon gyalolglok nem azon járok mert cél hogy a hoszaban mennyek rá leszmáítva mert vank emberek lehet hogy az is fáj neki hogy látok halok erre mindig kel gondolni !!
2019. okt. 13. 22:13
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nyelvtankönyvben is hiszel?
2019. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom a kérdezöt , ha nem ittas , akkor lehet hogy épp egy szkizofren súb alatt van , pontosan ilyen szósaláták jellemzik azt , összefuggestelen beszéd . Ezért nem hibás !

Ne bántsátok !

Hogy a kérdést megválaszoljam : hiszek a sorsban

2019. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, csak a fo kerdest.

En hiszek a sorsban, pontosabban abban, hogy minden okkal tortenik.

2019. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 DavidSony válasza:

Kedves Adreotti!

Nincs olyan, hogy sors és elmondom ennek 2 verzióját is.

1. Azért mert az emberek valahogy képtelenek lépni és saját döntéseket hozni mert félnek attól, hogy az a döntés nem megfelelő vagy akár kárt is okozhat. Jelenleg sokan vannak úgy akiket nem érdekel mi törtenik csak hagyják, hogy megtörténjen és ők is mennek az árral mivek ez nem kerül erőfeszitésbe. Ez volt a tudomány által magyarázott válasz.

2. Ha a másikat nem olvastad el akkor ezt legalább olvasd el mert ez a lényegesebb része és a valódi. Tehát az előbb láttuk tudományosz szempontból de most lássuk Bibliai szempontból. A biblia szerint van szabad akarat az ember azt tehet amit akar de azért amit elkövetett , meglessz a következménye. Pl: segítek egy olyannak aki éhezik, ezért Isten megáld, mert képes voltam önzetlen lenni. Ha valakit megverek vagy kárt teszek valaki lelki életében annak is megvan a következménye ,mert Isten semmit sem hagy büntetlenül. Magyarán Isten van és nem sors. Igenis létezik idő és tér ezt csak azok tagadják akik hisznek az illuminatiban és tagadják Istent. Most függetlenül attól, hogy te hiszel Istenben vagy nem attól Ő még ugyanúgy létezik akárcsak Jézus és majd lessz egy nap amikor vége lessz a térnek és az időnek, mert Jézus itéletet tart a főldön és mindenkit megíték majd az által hogy hitt e benne és megtért e vagy nem.


Szóval összegezve kedves barátom, nem létezik olyan hogy sors, véletlen.. csak Isten létezik aki kezében tart mindent. Próbáld meg ezt megérteni, kutasd a választ a bibliában és megértessz majd mindent ha folyamatosan olvasod.

2019. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Nincs ilyen dolog. Te irányítod az életed. "Mindenki maga sorsának a kovácsa".

Ez tény.


Valamint az is hogy a szabad akarat nem illúzió, legfeljebb az illúzió, hogy illúziónak hiszed.

Hiszen az hogy kitaláltnak hiszed az akaratod szabadságát, már egy önálló és szabad gondolat.


Bevallom nem olvastam el mindent amit válaszokban írtál mert borzalmasan fogalmazol, javaslom hogy ha ilyen magasröptű esztmefuttatásokba ásod magad szedd össze jobban a mondanivalódat.

2019. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!