Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor tényleg nincs is...

Most akkor tényleg nincs is Jézuska?

Figyelt kérdés
Az oviba azt mondták nekem, hogy csak a szülők rakják a fa alá. :(

2021. dec. 24. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De a szülőknek a Jézuska adja oda!
2021. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van Jézuska ,csak nem decemberbe született, hanem valamikor ,február meg április között...
2021. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne!!!!
2021. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szülők azok a parents.Jézuskát meg a gólya hozza,vagy a fűtött hópárduc.

By-by beautiful! Üksy-kaksy tunturupöllö

2021. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azé most félre ne értsen senki.Rengeteg mítosz-legenda áll a háttérben.Amerika felfedezése után az indiánok ugyanolyan Jézus alakról beszéltek ,mint ami az akkori Jeruzsálem és Róma számolt be.

Az indiánok északtól délig mindnek a vallásai megemlítenek egy kékszemű fehér embert fehér ruhában,aki intelligens okos ember volt és aki eggyüttélésre tanította őket és megtanította őket minden csínyra bínyra..És ha rátámadtak haragossá vált az ég.

Nekem van egy véleményem, mikor azt kérdezik ,hogy vannak az istenek?

Szerintem ezek az istenek utazgatnak egyik bolygóról a masikra ,hogy tanítsák az intelligens embert.Hogy miért?Véleményem szerint a bolygó megőrzéséért.Ezért tanította a Jézus is az együttérzésre és békességre.Szerintem tudták azt ,hogy a tudás és a tudomány veszélybe sodorhatja úgy a békét és a bolygó biztonságát.Ezért tanítják ezt a békkességre törekvést.

Aztán mire visszatérnek, el tellik 2-3-4ooo év és ha rossz irányba fejlődtünk, elpusztítanak mindent és kezdődik előröl mindent.Ha lehet a legendáknak hinni, 3 vagy 4 ilyen pusztítás volt már a Földön.

Nekem az a véleményem ,hogy Jézus tényleg létezett.Azán majd kiderül mi volt ,van ,lesz...

2021. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy olyan mítosz az indiánok között ,hogy egy istennek egy napja annyi mint embernek 1oo napja.

Ebből gondolom azt ,hogy ezek az iszenek azért nem öregszenek, mert nekik az utazgatás pár év ,mire ők visszatérnek ide ,itt több ezer év lesz.Az hogy mi a céljuk ezek ek az isteneknek ,nem tudom.De az biztos ,hogy a bolygó megőrzése számukra fontos tényező, hogy élhető maradjon és egy olyan intelligens embert neveljenek ki, amely már nem fordul maga ellen.

2021. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az oviba azt mondák nekem, hogy csak a azülők rakják a fa alá. :("


A Jézuskát?

2021. dec. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézuska létezik!! tegnap találkoztam vele, elszivtunk egy spanglit és mondta megyek ajándékozni!!!
2021. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézuska van! Találkoztam vele!
2022. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!