Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ősember haladó edzés a paleoli...

Ősember haladó edzés a paleolit diéta 2. szakaszában érdemes inkább tömeget növelni, vagy szálkásítani?

Figyelt kérdés

Klasszikus ősember edzés,kövekkel, dárdákkal,pusztakezes húspüfölés,kőrugdosás.

Paleolit diéta 2. szakaszban a gyűjtögető fázisban vagyok, bár télen kicsit lassabban megy, mert vadon termő bogyók alig vannak.Hús azért akad.


2022. jan. 13. 14:44
 1/6 anonim válasza:
100%

Mammutzsírt kerüljed, medve minden mennyiségben mehet.

Edzés után pár hernyó, lárva, rengeteg a fehérjetartalmuk, köretnek vadrizst ajánlok.

Jó edzést gyermekem!

2022. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el Vértesszőlősre, és keresd Samut! Tőle mindent megtudsz a kérdésedben foglaltakról!
2022. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
El kellett gondolkoznom hogy ez most komoly vagy egy fura vicc és valami crossfites álcázza magát ősembernek.
2022. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha aerob edzesre vagysz ... akkor futas a kardfogu elol!
2022. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dongaben ***** válasza:
100%
Ha gyűjtögetni akarsz, akkor szaladj ki az "Őrs"-re. Épp most dobták ki a megmaradt cuccokat a pékségből. Némi harc is várható, ahogy láttam.
2022. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Tömegnövelésre bálnát ajánlok, annak jókora tömege van, ha az bepofázod, akkor az összes mérleg kiakad, szálkásítani meg balatoni keszeggel tudsz.

Jó pénzért, pontosan három kagyló, hat dióhéj leperkálása után elárulom a kompozitíjj felépítését, megéri, mert elnyerheted vele a Nobelcsontot.

Tudom, hogy most azt gondolod rólam hogy fukar neandervölgyi vagyok, de a biznisz, az biznisz.

Valamit valamiért.

2022. jan. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!