Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sporttal (futás leginkább)...

Ha sporttal (futás leginkább) és szálkásító (és egyben paleolit) diétával fogyok 8 kg-ot 2-3 hónap alatt az mennyire fogja megviselni a mellemet?

Figyelt kérdés
most olyan 75 c-s a mellem, 60 kg vagyok és 160 cm. A bőröm többnyire feszes, narancsbőröm nem igazán van, de olyan 8-10 kg felesleget le szeretnék magamról faragni. Persze ha a sportot is belevesszük ez lehet, hogy csak 5-6-7 kg lesz, az izom miatt. Ilyen ütemű és jellegű fogyás mellett milyen következményekre számíthatok a mellemmel kapcsolatban? Nyilván kisebb lesz, de plöttyettebb is? Köszi a válaszadóknak! 22/L

2013. febr. 11. 03:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiválóan ráéreztél a lényegre. Méretre valószínűleg lesz változás, de kinézetre feszesebb lesz, nem pedig petyhüdt, feltéve persze, hogy azt a szálkásítási étrendet komolyan gondolod és a rendszeres mozgást is, amelyek biztosítják a bőr feszességét és rugalmasságát.
2013. febr. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy rúgóra jár az agyunk. Én is ötvözöm itt ott a paleolit táplálkozást a szálkásító étrenddel, de én estére és edzés után meg iszok egy fehérje turmixot, mivel húsból, halból tojásból és gombából csak napi 100-105 grammnyi fehérjét sikerül bevinnem a szervezetembe.

De kérlek áruld el, hogy hogyan csinálod azt, hogy nem eszel gabonát. Nem sokat eszem én sem: egyik nap 2 db wasát, másik nap 40 gramm zabpelyhet, harmadik nap 4 db korpovitot, ennyi, de nekem kell ez a löket reggel. Majd tízóraira jönnek a gyümölcsök. Ezek nélkül nem tudom elkezdeni a napom. Hogy csinálod, hogy bírod a terhelést, az izom munkát gabona nélkül?

De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Ha végzel mellizom gyakorlatokat (én nagyon szeretem) akkor nem lesz semmi gond a melleddel. Lehet kisebb lesz, de formás. Bár ha már most meg van ereszkedve (mint az enyém, sajnos) akkor nem hiszem, hogy sokat lehet rajta segíteni.

26N

2013. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
# 2- Lehet azt a terhelést bírni gabonák nélkül is, tapasztalatból írom.
2013. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én úgy, hogy már egy ideje arra kódoltam az agyamat, hogy a gabonák hízlalnak, még akkor is ha kevesebb bennük a kcal, egyszerűen jobban érzem magam, ha nem eszem gabonát, és fehérjékkel, gyümölcsökkel, zöldségekkel lakom jól. De kívánom a gabonát azért néha, csak már egy ideje próbálom kiiktatni a gabonát, így talán könnyebb. Amúgy köszönöm a válaszokat! Azt hiszem jó úton haladok a cél felé :)
2013. febr. 11. 20:10
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és nekem az alma, meg a gyümölcsök a gyengéim, szóval azokból nyerek energiát, jobban feldobnak egy edzés előtt vagy csak szimplán reggelire, a gabonák engem inkább lassítanak
2013. febr. 11. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szálkásodsz, zsírt vesztesz, a nő mell nagy rész zsírszövet. Azaz innen is veszítesz zsírt, hogy milyen ütemben és mennyit, az genetika. Hogy plöttyedt lesz-e az elsősorban a bőröd állapotán múlik, használj feszesítő krémeket és próbálj ne hirtelen fogyni!
2013. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!