Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Szálkásító paleolit étrendet...

Szálkásító paleolit étrendet ajánlanátok, kb. mennyiségekkel? Vagy legalább tippeket?

Figyelt kérdés
58 kg vagyok, 165 cm, és 4 kg-tól szeretnék megszabadulni. Heti 6x próbálok mozogni (kocogás).

2013. júl. 26. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet mint amennyit felhasználsz. Vagy a fölösen bevitt energiát fusd le. Ennyi.
2013. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Apaleolit nagyon egésségtelen. Inkább mozogj sokat, és egyél változatosan.
2013. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A paleo is egészséges...Szerintem a szálkásításhoz a sport vezet..

Bár nem tudom az előttem szóló, miért nevezi nem "egésséges"nek..

2013. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szálkásítást étrenddel lehet elérni. Mivel nem szeretném a hagyományos (számomra éhezést jelentő) szálkásító étrendet folytatni, meg amúgy is paleózok, érdekel, van-e ilyen. Köszi a választ!
2013. júl. 27. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyél csak húst meg zöldséget ,azzal tuti hogy fogyni fogsz.
2013. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Old New LifeStyle ***** válasza:
Hagyd ki a reggelit! Ebédelj egy könnyűt és késő este vacsrázz be rendesen! Nekem ez működik! ;)
2013. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg reggel egyél normálisan (pl. rántotta sült baconnel, sok-sok salátával), vacsorára pedig csak sok-sok zöldséget.
2013. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sima ketogén diéta (paleósan), sok kókuszzsír. Ez izmot nem bont, de könnyű vele szálkásodni szerintem. És egy kis erősítés vagy kocogás közben iktass be sprinteket is :)
2013. aug. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és tényleg elég napi 2x enni (valaki írta) :) én is így szoktam sokszor.
2013. aug. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mióta paleózok, napi 2 kajálás is elég! SZépen fogyok is, és nem éhezem.
2013. aug. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!