Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a leghatáso...

Szerintetek melyik a leghatásosabb (legnormálisabb) diéta? Ki milyen sikereket ért el benne?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok, nem diétázom csak a kíváncsiság hajt, érvek és ellenérvek is érdekelnek.

2013. febr. 3. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kifejtenétek miért pont azt választottátok amit?
2013. febr. 3. 15:06
 2/6 anonim válasza:

Az a legjobb diéta ami Neked beválik! Mivel minden ember különböző ezért sokszor az adott diétás módszerek teljesen más hatást fejtenek ki egyénenként.


Javaslatom: ne a "divatos" diétákat próbáld ha akarod, csak tartsd be az örök érvényű tanácsokat:

-került a kenyeret (mondhatnám, hogy a lisztet)

-minél kevesebb cukrot fogyassz

-naponta legalább 5x egyél, minden alkalommal keveset és lehetőleg egyenletesen elosztva

-igyekezz minél egészségesebb ételeket fogyasztani (kevés sertés, inkább szárnyas félék és halak, sok zöldség, teljes kiőrlésű dolgok stb stb)

-kerüld a nasizást minden formában (se édesség se chips)

-igyál sok folyadékot (víz vagy "üres" tea)

-egyél legalább naponta 1x gyümölcsöt

-próbálj meg a jelenleginél többet mozogni


Sok sikert!

2013. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nagyontamas ***** válasza:

A paleo diéta, ami tulajdonképpen nem is diéta, mert egyáltalán nem koplalsz.

Már nagyon sokféle diétát kipróbáltam, sikerült 10-15 kg ot is leadnom, de mindig visszajött, néha még több is mint ami lement, mivel hosszú távon mind tarthatatlannak bizonyult.

A paleót tulajdonképpen nem fogyási, hanem ízületi gyulladás orvoslása miatt kezdtem el.

A fogyás mintegy "mellékhatásként" jelentkezik. Eleinte havi 1-1 kiló ment le, most a 1,5-2 kg nál tartok havonta.

Újabb mellékhatás is jelentkezett közben, csökkent a vérnyomásom, úgyhogy eleinte feleznem kellett a vérnyomás gyógyszereimet.

Téged valószínű, csak a fogyás érdekel, ezért érveimmel inkább arra koncentrálok.

Nincsenek éhségrohamok, nem azért nem eszem többet, mert megtartóztatom magam, hanem azért mert nem kívánok többet enni. Részleteket [link] honlapon találsz. Nem titkos tudás, csak rajtad áll, hogy megismered-e!

2013. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a Harcombe diétát csinálom, olyasmi mint a paleo (természetes ételek, minimális cukor stb) csak nem keveri a szénhidrátot és zsírt egy étkezésnél a fogyási szakaszban, meg még 1-2 egyszerű szabálya van, de inkább az is életmód, nem fogyókúra. Mellékhatása a jobb közérzet és szebb bőr nálam, no meg koplalás nélküli fogyás :)
2013. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Véleményeket várok, NEM DIÉTÁZOM csak a kíváncsiság hajt, érvek és ellenérvek is érdekelnek."


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. febr. 4. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Paleolit táplálkozás.

A neten megtalálsz mindent a témáról, és tudományos érveket is. Az én érvem a személyes tapasztalatom: meggyógyultam, megszépültem és működik!!!

2013. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!