Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kivel történtek igazán vicces...

Kivel történtek igazán vicces vagy kínos dolgok?

Figyelt kérdés
Várom a szitukat :) Aki nem nyilatkozna, csak "igen" a válasza, az kérem ne írjon ide
2010. okt. 16. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
nem vettem észre a cicát először haverjaim se látták, mert egy fekete hátú cica volt és nagyon pici és damilon vitte a gyerek,és valószínűleg ezért nem gyártják már az ilyen bakancsokat :D És amúgy én nem vagyok egy olyan hú de be*szok minden éjjel, csak néha sörözgetünk meg ilyenek,amikor ez történt haveromnak szülinapja volt,és kirúgtunk a hámból. :D
2010. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
és nem,akár milyen részeg vagyok nem vezetek részegen, toltuk a motort és röhögtünk,de amúgy mind ilyen illuminált állapotban voltunk csak egyikünk nem aki azért volt ott hogy ne hagyja hogy ilyen történjen :D
2010. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
azért a cicákra vigyázz. ;)
2010. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!