Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces állatos valós!...

Milyen vicces állatos valós! történeteitek vannak? - csak kulturáltan!

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ketten voltunk otthon a férjemmel, a nappaliban beszélgettünk. Egyszer csak halljuk, hogy valaki a WC-be pisil. Elég megdöbbentö volt, el sem tudtuk képzelni, mi lehet, amikor megnéztük, kiderült, hogy a cicánk szabályosan ült az ülökén és használta a WC-t. Hogy honnan szedte az ötletet, mért nem a saját helyére ment, mindig is rejtély maradt, de nagyon vicces helyzet volt.
2023. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Xd
2023. aug. 27. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az úgy kezdődött, hogy hazavittem egy kismacskát, tök jól elvolt a nappaliban, és nagy naivan úgy gondoltam, hogy magára hagyhatom néhány percre. Mire visszatértem, már sikerült felmásznia a függöny tetejéig. Így lett a neve Jurij, Gagarin után ugye. De ezt is tudta überelni, kiengedtem az udvarba, és hát miért ne mászott volna fel egy 20 méteres fenyőfa alsó ágaihoz. Utánamentem létrával, és ahogy közelítettem, egyre csak mászott felfelé, a végére elértük a tetejét is. A pólóm az kuka lett, illetve nehéz szavakkal leírni azt a fájdalmat, amikor egy macska teljes erejéből a bőrödbe kapaszkodik. De lehoztam, bár még azóta sem köszönte meg.:D
2023. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kutya a wc ülőkét használja, de lehúzni még tanítjuk.
2023. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát ezek is érdekes történetek. Mókust láttam már videón függönyre mászni és a függönyön mászkálni, de szerintem a macska kicsit más. De ezek szerint neki sikerült.


Nem éltem még át olyan fájdalmat. Így nem tudom elképzelni, de ahogy mondani szokás ilyenkor "nem lehetett kellemes".

Lehet, hogy ellenségnek tekintett, mert még nem ismert és azért menekült egyre feljebb?

A macskákról úgy tudom, hogy jó famászók. Mi gyerekként rengeteget másztunk fára. A szabadidőnk jelentős részét fán töltöttük. Még félig fogócskáztunk is ott, kiismertük az ágakat, magabiztosan közlekedtünk (egy idő után). Az egyik szülőm nem tudom hány tíz vagy száz alkalommal mondta, hogy nem másszunk fára, meg vigyázzunk. Mi pedig annál inkább bravúrosabb mutatványokat csináltunk. Igen, a gyerekek nem figyelnek mindenre...A fán is veszélyes lenni, bármikor megcsúszhatunk vagy eltörhet az ág (bár ilyen nem volt, mert ugye a vastag, jól tartó ágakat szerettük) stb. De azért elég ügyesek voltunk és elég ügyesekké váltunk és szerintem aki megtanul fára mászni és fán közlekedni, mindenki kellő tapasztalatra tehet szert. Ettől függetlenül bármikor történhet baleset, még felnőttként is. Magabiztosak voltunk Gyerekként. Nem tudom, hogy egy kismacskát mennyire kell félteni. Ennek azért utána járok itt a gyakorin.

De azt látom hogy "emlékezetes" volt ez a két történet. :)


Szimat-szimat: Úgy érzem 4-es, hogy nincs valóságalapja a hozzászólásodnak.

2023. aug. 27. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Kismacska volt még, és hát igen, felfelé tudott mászni, ellenben lefelé nem. És gondolom azért kapaszkodott, mert halálfélelme volt. Hát arra a "nem kellemes" az nagyon finom kifejezés.
2023. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem lealacsonyítani akartam az átélt fájdalmadat, de ezt szoktuk mondani, amikor valamit nem tudunk jobban kifejezni (és nem szeretnénk próbálkozni a kifejezéssel).


De akkor miért nem ment oda hozzád? Látott téged, észre vett, hangodat is hallotta... Veszélyhelyzetben nem inkább a biztos menedékhez menekülnek?

Valószínűleg még nem tapasztalta meg, hogy te biztos menedék vagy...

2023. aug. 27. 22:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Menne a dék, de kötött pályán csak üledék.
2023. aug. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es: vészhelyzetben, pánikban nem tud arra figyelni, KI akarja megfogni, csak menekülöni akar a feltételezett veszély elöl.
2023. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egy kismacska esetében tényleg így működik, mert még nem tud "széleskörűen" gondolkozni (aminek a hiánya a tapasztalatlanság is).
2023. aug. 28. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!