Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces állatos valós!...

Milyen vicces állatos valós! történeteitek vannak? - csak kulturáltan!

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A félelem irányította, és azért tartsuk észben, hogy egy pár hónapos macska nincs tisztában a képességeivel. Illetve visszatérve a kérdésre, még egy vicces állatos történet: Volt egy kutyám, és nagyon szerette, ha dobáltam neki a labdáját. Egyszer kipróbáltam, hogy csak színlelem a dobást, vajon elszalad-e. 22-szer ismételtem meg, mire leesett szegénynek. És utána persze tényleg eldobtam, és egy fél tál jutalomfalatot kapott.
2023. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"és azért tartsuk észben, hogy egy pár hónapos macska nincs tisztában a képességeivel." - Teljesen jogos. Sokszor elfelejtem, hogy egyes (fiatal) állatok vagy emberek hogyan gondolkozhatnak, miket vehetnek észre stb. Most is ez történt.


:)) Nagyon "vicces" 11-es (vagy inkább érdekes).

2023. szept. 6. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!