Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt életed legcikisebb...

Mi volt életed legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
kérlek írd le! :D
2011. febr. 23. 13:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

(Egy másik kérdéshz írtam, de ide is jó, nem gépelek megint fél órát)


Van egy pár... :D


Suli után átvonult az osztály a közeli moziba, valami műsort megnézni. Egyik osztálytársammal menzások voltunk, mi elmentünk gyorsan kajálni. Evés közben vagy 6szor hívott a másik osztálytársam, hogy mi van már, hol vagyunk, siessünk, stb. (nem tudtam a számát) Mikor vagy tizedszerre csörgött a telefonom, és számomra ismeretlen számot mutatott, gondoltam, hogy csak ő lehet megint, úgyhogy (már marha ideges voltam) úgy vettem fel, hogy "mi a f.szt akarsz már megint, b.szdmeg??" Erre a vonal túlsó végén ofőm: "Szia, csak érdeklődnék, hogy hol vagytok." Égtem, mint a Reichstag. :D


Van egy tanár a suliban, aki kövér. De nem kicsit, hanem nagyon. Egyik osztálytársammal mentünk a folyosón, egy közös ismerősről beszélgettünk (aki szintén dagadt, de nem ez a fő baj vele), én meg elkezdtem röfögni. Jött szembe a fent említett tanár. Olyan csúnyán nézett, hogy nem igaz... :D


Matekdolgozat előtt kint voltunk a folyosón. Osztálytársam:

- Tudod?

Én:

- Háát, a megoldóképletet le tudom vezetni, a többit meg kipuskázom!

Ekkor ment el mellettünk az egyik tanár, szerencsére vele nagy spanok vagyunk, úgyhogy csak rámnézett, és vigyorgott. :D


Legelső nap a középsuliban, barátnőmmel megyünk be, illetve csak mennénk, mert ugye van kerítés, a kapu meg csukva. Barátnőm megpróbálta kinyitni, nem sikerült. Elkezdte rángatni, mint az elmebeteg... Kerítésen belül állt egy srác, és nézett. Ez ment úgy 5 percig, mire odajött a kapuhoz, bentről megnyomta a csengőt, mire a kapu kinyílt. Bementünk, vigyorogva mondtuk, hogy "köszi", ő meg csak bámult utánunk... :D

2011. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

19:44-es vagyok.

Tehát annyira nagyon ciki dolog nem volt, több kisebb, de ezeken csak nevetek mindig. :D

2011. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
90%

Egy éve öcsém (akkor 15) korábban jött haza, mint vártuk, mert elmaradt az utolsó órája, és ránk nyitott a barátnőmmel, miközben mi éppen hevesen szeretkeztünk az ágyamban.

21/F

2011. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 gábor_111 válasza:
80%
5-ödikben beszartam. ez komoly
2011. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
93%

facebookoztam matekon és kiírtam az üzenőfalamra,hogy ezaz..tök könnyű volt ez ötös lesz..kipuskáztam az egészet.!:DDD örültem magamnak.

Felmegyek egy óra múlva..68-an likeolták.mondom ez igen..ilyen menő lenne a dolog?

Hát nézem a kiírást..és ott van a matektanár..

aki ezt válaszolta.:Akkor ezt most újra írod.!!ja és reggel randi az igazgatói előtt.kézcsók.!

abban a percben olyan epilepsziás rángógörcsök törtek rám,hogy fúúúú.

De nagyon sokan nevettek..és én is..míg nem kerültem az igazgatói elé.:DD

akkor elvették a telómat és letöröltek faceről.:D

2011. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Az mikor a tanár azt mondta ,fiam állva kell ezt a művészetet tanulni,de én azt mondtam hogy csak hegedŰLNI tudok.
2011. márc. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A barátommal mentünk a folyosón és ő mondja nekem:Tuttad, hogy múlt órán puskáztam?? -Én unalmasan rávágom igen(nem is oda figyeltem)-Te is puskáztál??-(mással is beszélgettem)persze igen-erre a tanítónnéni meg a hátam mögött xdxdxd
2011. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
úgyértem tanárnő óóóóóóóóóó szép emlékek xd
2011. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A régi sulimban volt egy tanár aki mindig feketében járt és velünk meg a szülőkkel is elég bunkón viselkedett. Egyszer bejött hozzánk helyettesíteni. Az órája után, mikor kimentünk a teremből, elkezdtem beszélgetni az osztálytársammal, és elmondtam neki hogy szerintem a tanár egy nagy bunkó. Nem vettem észre, hogy éppen a hátam mögött volt. Szerencsére úgy tett mintha meg sem hallotta volna, de a többiek miatt is elég ciki volt.
2011. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
79%

Amikor torci rogtonzes elott a baratnommel mentem a mosdoba...(es persze nem vettuk eszre hogy a tanarno is bennt van az egyik fulkeben.) Na szoval ezutan jottunk ki a baratnommel, es kerdi: -tudod a lecket? en mondom -amit nem tudok leirom a padomra, a kezzemmel eltakarom, nem fogja latni a tanarno, aztan kertem- te tudod? A baratnom csak hallgatott (furcsanak talaltam) Es csak azutan vettem eszre hogy a tanarno utannunk jott, mivel o is a mosdobol jott ki.

Jaj hogy egtem.

Aztan kovetkezett az ora, es mondja a tanarno -Mindenkinek lassam a padjat, mielott hozzafogunk.Mert lattam mas osztalyokba, hogy rogtonzes utan mindenki torli a padjat.

...Azota se jottem ra, hogy hallotta-e amit mondok a b.nomnek, es azert nezte at a padokat, vagy masert.


~~~


Angol orank volt, Foldrajz rogtonzes kovetkezett.

Angol ora vegen nem csinaltunk semmit, es en elkezdtem irni a puskat, tisztan latszott hogy a konyvbol masolom ki a reszleteket.

Ekkor kerdi a tanarno: Mitcsinalsz, puszkazol? Es en hirtelen abbahagytam...egtem. Ezutan megszolal: - Nyugi nem arullak be, mi is puskaztunk annakidejen eleget."

szoval most ennyi, :D

Szoljatok hozza, ertekeljetek :) :D ha akarjatok

2011. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!