Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Légyszi mondjatok szivatós...

Légyszi mondjatok szivatós vicceket amelyeket az osztálykiránduláson az alvó osztálytársakkal lehet csinálni ) pl tejszínhabot a kézbe és megcsikiznii az orrát h odacsapjon)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 22:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám mondta, hogy amkkor ő volt táborba, akkor megcsinálták valakivel, hogy vízbe rakták a kezét, és bepisilt....xDD

amúgy meg ha azt csinálod h amíg alszik, addig a feneke környékénél bevizezed az ágyat, és akkor ha arra ráfekszik akkor a pizsije is vizes lesz.

És reggel olyan mintha pbepisilt volna.

meg én olyanokat hallottam hogy tejszínhabot vagy mézet kell a hajába csöpögtetni az illetőnek XD

2011. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Ha olyan helyen vagytok akkor kend be fogkrémmel a kilincset vagy vmi piros folyadékot önts az ajtójuk elé GARANTÁLTAN BESZARNAK!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Minket táborba a fiúk ilyezgettek azt hittük,h szellem van,de csak a fiúk voltak...Akkor a b.nőm meg én összevesztünk a többi csajjal és éjszaka ilyen szellem hangot játszottam le a telefonomon és a b.nőm beleszart wc-be és betéttel eldugitottaXD

akk mi volt még...Jah,felébresztettük a tanárokat meg ilyenek...

mindezt 5 nap alatt,sőt még sokkal többvolt/2 otthagyott telefon reggel 7kor kelés és 5/6 körül feküdtünk le amikor már jöttek kelteni,persze mindenki csak melltartóba meg bugyiba aludt és még jó,h pont az o.társ fiúk jöttek minket kelteni hát mit is mondjak khm.khm...

évelején volt táborba

13/L

2011. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A lábujjai közé tegyetek papirdarabkákat és gyújtjátok meg"CSILLAG RUGATÁS"
2011. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Kenjétek be a haját mézzel :D
2011. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. máj. 3. 11:59
 17/19 anonim válasza:
na, mit csináltatok? :D mesélj!!! :)
2011. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 amegmondóember válasza:
Rá kell kakilni a barátnőd hasára, és utána elkenni. Mint Csicsolina. Nézd meg, tök jó.
2012. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 fülöp krisztián válasza:
Tegyél rajzszöget az ágyába,nem fog örülni... XDDDD
2012. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!