Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A hétvégén bevoltam szívva és...

A hétvégén bevoltam szívva és elvesztettem az összes pénzem online pokeren utána meg elcsentem a szüleim hitel kártyáját de elvesztettem arrol is mindent,2 millio volt rajta. Hihetetlen hogy lehetek ilyen szerencsétlen sose jött ki jól a lap?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul éreztem utana magam es fájt a hasam elmondtam nekik ami történt és apám megragadott és tökön térdelt. Pont tökön apu? Marhára nem okéés. Utána meg kidobott a házból. Most is egy barátomnál irom ezt de nekik nem mondtam el mert megerdemlem ami tortent es hogy megbunhodjek. A varos szelen van egy öreg házaspár nekik a pajtájuk felső szintjére felmásztam és ott húzom meg magam. Elég kényelmes de nagyon szarszag van de már kezdem megszokni. Rengeteg csirkét meg juhot tartanak ott szoktam tojásokat elvenni és megeszem őket. Multkor halottam is hogy beszélik hogy ki kéne hivni az álatorvost mert nem adnak annyi tojást a csirkék kicsit kuncogtam is halkan. Már csináltam egy táblát hogy egy tojás 20 forint és majd bemegyek a városba a biciglimmel hogy áruljam őket. Nem tudom hányat kell eladjak igy de vissza fogom fizetni a szuleimnek a pénzt és visszaszerzem a megbecsülésüket! Ja van amúgy egy gyönyörü unokájuk is már gondoltam hogy a tojás pénzből majd bérlek egy autót és elhivom egy étterembe, persze nem eröltetem majd csak ha el akar jönni! Sajnos haza nem mehetek mert apám egy állat és tuti megverne megint úgy is azt mondta ne menjek többet haza! adjatok ötleteket hogy álljak talpra???
2012. máj. 24. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te még mindig be vagy szívva :DDD
2012. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D jó a sztori, fogalmazás 4-es tartalom 5-ös :D


Menj és szépen feküdj le, már késő van...

2012. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
:):):)Inkább állj fejre!
2012. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
kamu...
2012. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamu, de jó kamu! XDD


Jó házi tojás ára a piacon 60Ft, ne add kevesebbért, így hamarabb összejön majd az a pár milla! ;D Röpke 20-25 év, ha nem iszol és nem eszel belőle! ;)

2012. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

100.000 tojást eladni? Az szép... :D


Számoljuk! 1 nap kb 30 ember vesz nálad 12x30 db tojást. Az 360 db 1 nap.


A 100.000-ret elosszuk 360-al és kijön 277 nap. Tehát ha minden forintot elraksz akkor egy éven belül visszajön a pénz, de ha csak napi 20 ember fog venni nálad tojást akkor szarban vagy mert télen is dolgozhatsz... XDD

2012. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
szerintem költözz el és kezd új életet egy másik személyazonossággal
2012. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

tassi: Már te is fáradsz. xD


"Számoljuk! 1 nap kb 30 ember vesz nálad 12x30 db tojást. Az 360 db 1 nap. "


Hány tyúkot tart az a szegény gazda, hogy naponta el tud lopni tőle 360db tojást? Maximum, ha egy tyúkfarmra költözik be! XDDD

Örülhetne, ha naponta 7-8-at el tudna csórni, egy kis csirkeólból. XD

Emellett a gazda amint észreveszi, hogy megcsappant a tojások száma, megmutatja villa erejét. A Vasvilla erejét. >:D

2012. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnál írom, meg a tyúkól pad! Jól vagy te hallod???

Te hülyíted az olvasókat? Vagy szórakoztatod??

2012. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8/10! Uh, erre nem figyeltem...na.. :D Igazad van, akkor költözzön tyúktelepre :DD
2012. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!