Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A hétvégén bevoltam szívva és...

A hétvégén bevoltam szívva és elvesztettem az összes pénzem online pokeren utána meg elcsentem a szüleim hitel kártyáját de elvesztettem arrol is mindent,2 millio volt rajta. Hihetetlen hogy lehetek ilyen szerencsétlen sose jött ki jól a lap?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul éreztem utana magam es fájt a hasam elmondtam nekik ami történt és apám megragadott és tökön térdelt. Pont tökön apu? Marhára nem okéés. Utána meg kidobott a házból. Most is egy barátomnál irom ezt de nekik nem mondtam el mert megerdemlem ami tortent es hogy megbunhodjek. A varos szelen van egy öreg házaspár nekik a pajtájuk felső szintjére felmásztam és ott húzom meg magam. Elég kényelmes de nagyon szarszag van de már kezdem megszokni. Rengeteg csirkét meg juhot tartanak ott szoktam tojásokat elvenni és megeszem őket. Multkor halottam is hogy beszélik hogy ki kéne hivni az álatorvost mert nem adnak annyi tojást a csirkék kicsit kuncogtam is halkan. Már csináltam egy táblát hogy egy tojás 20 forint és majd bemegyek a városba a biciglimmel hogy áruljam őket. Nem tudom hányat kell eladjak igy de vissza fogom fizetni a szuleimnek a pénzt és visszaszerzem a megbecsülésüket! Ja van amúgy egy gyönyörü unokájuk is már gondoltam hogy a tojás pénzből majd bérlek egy autót és elhivom egy étterembe, persze nem eröltetem majd csak ha el akar jönni! Sajnos haza nem mehetek mert apám egy állat és tuti megverne megint úgy is azt mondta ne menjek többet haza! adjatok ötleteket hogy álljak talpra???
2012. máj. 24. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Vicces,aranyos,meg minden,csak az a gáz ,hogy tényleg vannak ilyen emberkék!

Csak akit én ismertem ilyesfajtát,az leugrott egy hídról miután tönkretette a családját! :(

2012. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Na és honnan szereztél egy laptopot, amiről írsz ide?

Amúgy szerintem legyél öngyilkos. Ez a legkönnyebb megoldás, de természetesen nem a helyes.

2012. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 AtthysKA válasza:
100%
Barátod szüleinek nincs bankkártyája? Hátha most majd nyersz...
2012. jún. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!