Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az idegenek már itt vannak,...

Az idegenek már itt vannak, agusztus 4-én jönnek el? (hihetetlen 8-napot kell várnunk)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 30. 13:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:

Én ezt az egészet, nagyon fantasztikusnak találom, azt gondolom, hogy igaz lehet ez az egész és kiderülhet, hogy mekkora az igazság.


Már alig várom, úgy gondolom ti is így vagytok vele.


Én diator voltam.

2012. júl. 30. 13:06
 2/51 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen nagy zagyvaság... Amit a plejádokról, és a kapcsolat felvételről össze írogatnak! A kapcsolat felvétel nem az emberi agy által kreált naptár szerint fog végbe menni.
2012. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

Ha tudni akarod az igazságot, ajánlom Alaje videóit:

http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

2012. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
100%
Addigra csinálok nekik tejes pitét. Szerinted ízlene nekik?
2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Utolsó, az idegenek ismerik a naptárunkat.

Ismerik a nyelvünket, itt vannak.


Nem jó a hivatkozásod, miszerint ők nem ismernék a földi naptárt.


Biztosan ismerik, gabonaköröket készítettek, arról amikor ez megfog történni, olvasd végig kérlek!

2012. júl. 30. 13:11
 6/51 A kérdező kommentje:
Igen valószinűleg izleni fog nekik a tejes pite, nekem is csinálhatsz.
2012. júl. 30. 13:12
 7/51 anonim ***** válasza:
Ja és a plejádiaknak eszük ágában sem lenne egy negatívitástól hemzsegő olimpián felfedniük magukat. Amit ráadásul a titkos kormány irányít.
2012. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

"Utolsó, az idegenek ismerik a naptárunkat.

Ismerik a nyelvünket, itt vannak.

Nem jó a hivatkozásod, miszerint ők nem ismernék a földi naptárt.

Biztosan ismerik, gabonaköröket készítettek, arról amikor ez megfog történni, olvasd végig kérlek!"


Inkább te nézd végig a videó sorozatot amit küldtem, választ fogsz kapni arra a sok zagyvaságra ami itt össze írnak.

2012. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Figyeljetek!!!


Ezt addig kell elhinnünk, amíg meg nem történik.


8 napot kell várnunk, amit én már alig várok. Ha igaz ki fog derülni, ha nem én kérek elnézést és elismerem azt, hogy egy buta ember vagyok.


Láttam azokat a videókat, és nagyon sok igazság van benne.


De én nem erről szeretnék beszélni, hanem az első kapcsolatfelvételről...


Hiszen nem erre vártunk mindannyian?

2012. júl. 30. 13:15
 10/51 anonim ***** válasza:
Amúgy látom a cikkben is be van linkelve Alaje 9-es videója. Előbb nézd végig mind a 19 részt, és utána fontold meg a cikkben írottakat még egyszer. Próbálj meg reálisan gondolkodni. Nem időpontok szerint fogják felfedni magukat, hanem akkor, mikor az emberiség kellően felkészült rá. Amikor elegendő ember szívében fejlődött ki a szívében lévő szeretet és a spiritualitás.
2012. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!