Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az idegenek már itt vannak,...

Az idegenek már itt vannak, agusztus 4-én jönnek el? (hihetetlen 8-napot kell várnunk)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 30. 13:05
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Én ezt az egész olimpia témát kerültem,,, Mivel nem igazán érdeklődtem az olimpia iránt, bevallom most sem érdekel az olimpia.....


De tegyük fel a kérdést, hol lesz az a hej ahol a világ összes nemzetéből fajából jelen lesznek egy helyen? Hol van az a hely, ha nem a londoni olimpián? Kérlek olvasátok végig, megnéztem mind a 19 videót!


Ahogyan írtam 8 nap, nem hosszú idő. Ahogyan említettem, ha nem történik semmit elnézést kérek tőletek, hogy ilyennel zaklatlak beneteket.

2012. júl. 30. 13:19
 12/51 A kérdező kommentje:
Remélem ti is várjátok, nem csak én :)
2012. júl. 30. 13:20
 13/51 Antimod ***** válasza:
Miért éppen a londoni olimpia? Négyévente van, továbbá foci vb-n is leszállhatnának, mert ott is rengetegen vannak, a világ minimum 32 nemzetéből.
2012. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

az olimpia teljesen más, használjátok az eszeteket , ti is tudjátok a helyes válaszokat.


Én sem tudom minden kérdésre a választ!


Az olimpia stadionjában lefognak szállni, megfogják mutatni magukat kifognak szálni a hajóikból , itt lesznek biztosan tudom.!

2012. júl. 30. 13:27
 15/51 anonim ***** válasza:

Az olimpiát valóban sokan nézik, talán nézettebb esemény nincs is a világon. Állítólag 2-3 milliárd nézője van. Viszont továbbra sem hiszem, hogy előre be van tervezve a felfedés. Maximum a negatív földönkívüliek fedik fel magukat. A tudatos, spirituális földönkívüliek meg sem fogják közelíteni azt a negativitástól hemzsegő eseményt. De miért is tépem a szám? Miért nem nézed végig Alaje összes videóját? Abból választ kapsz mindenre...


Továbbá itt is találsz válaszokat:

[link]

2012. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű! Az ország idegenforgalmára nézve forradalmi változás, hogy mindenféle színes micsodák jönnek ide nyolc nap múlva, tele lesznek a szállodák meg az éttermek, veszik majd a matyóbabát, mint a cukrot, meg a hímzett pruszlikokat is a Halászbástyán! Éljenek az idegenek!
2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Az idegenek érkezése nem így fog történni!


Először bejelentik, hogy léteznek. Majd drasztikusan megnövekednek az UFO észlelések, hogy szokjuk őket. És amikor készen állunk lejönnek.

2012. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Öööö... izé... akkor már nem is lesz szeptemberben tanévkezdés??
2012. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
67%
Plejádok??? titkos kormány??? alaje csodálatos utazásai mese világban?? És én ilyenek között élek?? A legtöbb ember semmivel sem okosabb a középkori emberekhez képest, sőt, még butábbak lettek :(
2012. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Az tényleg igaz, hogy az orruk helyén egy női nemiszervet hordanak és szeretik, ha ööö.. orrbaszeretkezik őket??
2012. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!