Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az idegenek már itt vannak,...

Az idegenek már itt vannak, agusztus 4-én jönnek el? (hihetetlen 8-napot kell várnunk)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 30. 13:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
Na lassan elkészül a pite. Ki kér?
2012. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Miért nem olvasod végig a cikket? Miért csak a cukormázas elsőre része érdekel? Én nem várnám annyira!

2012. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

!!!!


Nézzétek meg ezek előtt Alaje össze videóját. Majd a cikkből egy mondatot:


"Minden technológiát megkapnak az emberek amivel folyamatosan gyógyíthatják a testüket, és olyan dolgok is, amit el sem tudtok képzelni!"


Ez tipikus rossz oldal, ráadásul csatornázó neve sincs, nem mintha sokat számítana. Valamint, továbbra sincs meghatározva ez az első kapcsolatfelvétel!


Ez már az első próba! Fontos, hogy belül tudjátok, mi az igazi! És ne terjesszétek, ez a céljuk, aztán koppanjunk vagy elhiggyük, hogy ők a jók.

2012. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Ez a plejádiakat váró regisztrációs bizottság azonos azokkal, akik Jézus újabb királyságának eljövetelét várják, vagy valami más szellemi áramlat?
2012. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom 15 éves létemre több eszem van mint nektek. Könyörgöm használjátok már az eszeteket! Ez pont olyan, mint ez a 2012-es marhaság! Mindig fognak az emberek ilyet kitalálni! [link] Ugye milyen jó hogy ennyiszer túléltük a világvégét? Nektek nem idegen lény kellene, csak egy jó kis kényszerzubbony, meg egy elmegyógyintézet. Régen is volt egy olyan, csak már nem emlékszem a dátumra, hogy rádióban bejelentették hogy jönnek a marslakók (régen volt már ez, dátumot nem tudok sajnos) és az egész világon ki tört a pánik. Végül kiderült hogy sehol semmi. Ha ennyire unatkoztok, nézzetek meg egy jó horrorfilmet, vagy menjetek ki a szabadba és csináljatok valami értelmeset!
2012. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Utolsó, az világok harcából volt egy hangrészlet, reklám célú volt, de sokan azt hitték tényleg jönnek, nem esett le nekik, hogy reklám :D
2012. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Tényleg, kösz a felvilágosítást, csak hihetetlen hogy vannak ilyen emberek. Picit fura, de el kell fogadni, csak sajnálni tudom őket.
2012. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Mindig a legbutábbak a leghangosabbak... De én nem haragszom rátok! Átérzem a problémátok, én is ilyen voltam mint ti. De majd idővel ti is rájöttök az igazságra! Majd ha képesek lesztek túl látni a jelenleg rátok erőszakolt korlátokon!

http://www.youtube.com/watch?v=cdyuwZgZnsc

2012. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Előző, nem tudom, hogy hány éves vagy, de milyen érzés, hogy a 15 éves gyerek is okosabb nálad? Különben támadt egy olyan érzésem, hogy mégsem vagy ennyire ostoba, csak trollkodsz :D
2012. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Az igazság, az nem ilyen, emberek. Az igazságot úgy hívják, hogy moderátor.
2012. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!