Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az idegenek már itt vannak,...

Az idegenek már itt vannak, agusztus 4-én jönnek el? (hihetetlen 8-napot kell várnunk)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 30. 13:05
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Nyami, fú de megkívántam a tejes pitét. Bárcsak lennék földönkívüli.
2012. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Minek jönnének. A linkeden már ide se értek, már azt fejtegeti az író, hogy gonosz szándékuk van, mert egy videóban egy kamu homi tündér.

Ugyanúgy a zsinóron vannak rángatva az "ezosok" is ezekkel az üzenetekkel, mint a keresztények a Bibliával. Rettentő sok a párhuzam és ugyanúgy a pénzt és energiát húzza le. No comment...

Erre a bolygóra csak a hülye jön.

2012. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Elkezdtem olvasni a cikket, és tényleg csak lejáratja a valódi spirituális földönkívülieket. Ezzel taszítást váltanak ki a nem tudatos emberekből. Nem fog történni semmi 8 nap múlva, és sokan még jobban kifogják röhögni a témát, mint előtte. Ezzel a cikkel ez a tervük.


Alaje is megmondta, hogy nincs előre meghatározott dátum, mert a jelen határozza meg a jövőt. Nem fordítva. Minden perc, minden pillanat egy új esély, ami alakítja a jövőt. Megemlíti, hogy nem használnak naptárat, mert teljesen felesleges. A naptár nem szabhat meg olyasmit, amin még változtathatunk. Ugyanis mint már mondtam, a jelen alakítja a jövőt!

Ott hagytam abba a cikk olvasását, hogy -idézem-:


"A csillagokba van megírva 2012 december 21, és ezt nem lehet megállítani!

Ez az a nap, amikor Gaia szabaddá válik és megkezdi a felemelkedést az emberekkel együtt! Ez folyamatosan fog történni, fokozatokon megy át 2012 december 21-i kezdéssel."


Már hogy lenne megírva ez az időpont, mikor a földön csak a nyugati világ és mi használjuk ezt a naptárat? Ez mellett van még 64 ezer időszámítási naptár a földön! A kínaiak is máshogy számítják az időt, ők a legjobb példa erre.

A másik meg az, hogy a Gergely naptár egyáltalán nem pontos! Rengeteg év kimaradt a történelem során, Jézus születéséhez viszonyított helyzete sem pontos. Ezt már rég bebizonyították.

Harmadjára pedig, ezt az idő pontot (2012.12.21) a maják "jósolták" meg régen. Azóta már rengeteg dolog történt. Mint már írtam, a jelen határozza meg a jövőt! Nem ilyen idióta jóslatok...


Ébredj fel, vedd észre hogy ez csak egy megtévesztés! Ócska megtévesztés! Nagyon jól tudják, hogy ha nem fog történni semmi 8 nap múlva, még nagyobb ellenszenvet tudnak majd kiváltani a plejádiakkal szemben! Nézd meg Alaje videót, és ne hagyd magad becsapni.

ÜDV!

2012. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

"Ébredj fel, vedd észre hogy ez csak egy megtévesztés! Ócska megtévesztés!"

Ezt pont te írod, amikor a te alajed is csak egy "ócska megtévesztés".

2012. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Amúgy kedves kérdező ha végig olvastad volna a cikket, tudnád, hogy pont az ellenkezőjét állítják. Ők is tisztában vannak vele, hogy ez nem a plejádiak üzente, hanem csak a negatívak megtévesztése. Ott is vannak a bizonyítékok, ahol kezdődik az első videó!
2012. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Sokatokat nem értem.


Emiltem, hogy 8 napot kell várnunk és kiderül, hogy mi az igazság.


Én várok és addig elhiszem ezt az egészet.


köszönöm a válaszaitokat.

2012. júl. 30. 13:57
 27/51 anonim ***** válasza:

"Ezt pont te írod, amikor a te alajed is csak egy "ócska megtévesztés"."


Én is pont ezt akartam írni szóról szóra szinte:)

De ne erőlködj, őt nem tudod meggyőzni,ő már magasabb tudati szinten van..:D Már előre tudom a válaszát: "Nézd meg Alaje videóit, és rájössz az igazságra" vagy vmi ilyesmi. A kedves 44%-os már Alaje függő, őt már nem lehet visszahozni a realitások közé, eltévedt Alaje két videója közt valahol a spirituális térben.

Alaje egy nagy kamu. Bizonyítani senki nem tud semmit, csak megy a rizsa a titkos kormányokról meg a negatív energiáról. Kézzel fogható? Nincs. Alaje is csak beszél, beszél, beszél, és páran bedőlnek neki, mert torz hangon nyomja meg zenére..:D Manapság ennyi is elég ezek szerint. És még szép h azt mondja h nem időhöz van kötve az idegenek jövetele. Ha mondana egy időpontot, és nem történne semmi, akkor lebukna h kamu, ezért húzza a mézesmadzagot egy határozatlan időponttal.

Most őszintén, mikor lesz az emberiség felkészült, meg mikor fog magasabb tudattal rendelkezni. Hát nem ebben az évezredben az biztos. Amíg a pénz és az olaj az úr a világban, addig mindig lesz háború, mindig lesznek éhezők.

2012. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

figyeljetek ide, ez az üzenet, nem biztos hogy alejatól származik, a plejádiak nem csak alejából áll.


Nem tudom, hogy írja-e a linkem aleja nevét.

2012. júl. 30. 14:00
 29/51 anonim ***** válasza:

"Emiltem, hogy 8 napot kell várnunk és kiderül, hogy mi az igazság. "


Kedves Kérdező. Az emberek többsége tudja h ez az egész csak egy orbitálisan nagy hülyeség, kezdve Alajétól a 20-30 fajta idegen fajig. Ezért nekünk 8 nap múlva is csak egy sima munkanap lesz, mert tudjuk h nem lesz semmi akkor sem. Páran majd várják a földönkívülieket mint a Messiást, és lehet páran öngyilkosok lesznek mert nem jönnek. December 21-én szintén ez. Remélem utána lecseng már ez a téma, mert már kezd unalmas lenni.

2 hét alatt már olvastam azt h dec. 21-én lesz invázió, rezgésváltás, felemelkedés, másik földönkívüli faj látogatása stb. Azért egy napra egy kicsit sok lenne..:D

2012. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Kérdező! 9 nap múlva kérj bocsánatot a normális többségtől, ha van vér a pucádban.
2012. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!