Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak, ha a kecském...

Mit csináljak, ha a kecském megőrült?

Figyelt kérdés
Van egy kecském,akit a születésnapomra kaptam. Sugovicán lakom,egy társasházban,ahol nagyi,én és a kecském (neve:Röhej) lakik. Nem valami gazdag a családom,így csak egy légterű a szoba,fürdőszoba csak a társasház egyik lakójánál van,így oda járunk ha "dolgunk" van...Sajnos a kecske nem tudja csak a lakásban elvégezni a dolgát,így az egész lakás tele van a "bogyóival"!(nem lehet szobatisztaságra nevelni!) Röhejt nem engedjük ki a lakásból,mert félünk,hogy elkapja a macskakórt,mert nagyon sok macska mászkál az utcán és van a mellettünk lévő lakásban is.De a fő probléma az alvás...Röhej minden este felugrik az ágyamra amikor már elaludtam és folyton arra kelek hogy nagyon fáj az arcom,és Röhej folyton pofánrugdos!Nagyon rossz,mert a nagyiba meg folyton beleharap,így ő kénytelen a kanapén aludni! Szerencsére már lefűrészeltük a szarvait...már mindennel megpróbáltuk elkeríteni,de ő kitört! SEGÍTSÉÉG!!! A nagyi nem hajlandó elvitetni,mert azt mondja "szebb a szakálla mint a volt férjemnek" (nagyi kicsit ketyós sajna)! Amúgy a kecske általában kenyeret eszik,de amikor a nagyi vágja a hajamat azt is imádja megenni a földről,ilyenkor nem baj,hogy koszos lett mert földön volt? (nagyon gyorsan nő a hajam,meg mellettünk fodrásszalon van,mindig csodálkoznak amikor bemegyek és felseprem a levágott hajat és az adom neki!! Kérlek segítsetek!!!
2013. júl. 8. 19:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ennyire unatkozol? Elég gáz...
2013. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Komolyan a szobádba tartasz egy kecskét? :O

És még a hajadat is megeszi? :O

Ne haragudj, de ez haláliiii.:DDDD

2013. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Egyet értek az 1. Kommentelôvel. Ez valami szánalmas.:DDD
2013. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek,ne viccelődjetek! Ez komoly és nagyon szomorú vagyok! Azt hittem itt segítenek majd...tévedtem! Csak a Nagyival tudom ezt átbeszélni,de ő alig tud beszélni,mert nincs foga és protkóra nem telik!
2013. júl. 8. 19:21
 5/22 A kérdező kommentje:
Kérlek írjon már valaki egy normális kérdést!
2013. júl. 8. 19:37
 6/22 A kérdező kommentje:
*választ
2013. júl. 8. 21:39
 7/22 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnállak titeket, de ha Te tényleg egy kecskével osztozol a szobádon, a vacsorája a hajad, állandóan harapdálja a nagymamádat, stb... akkor vagy vágjátok le vagy menjetek orvoshoz a hülyeségeitekkel.

Ne haragudj, hogy ily' stílusba válaszoltam, de erre nem lehet mit mondani, ha valaki ezt elolvassa, biztos, hogy bolondnak néz...

2013. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

edd meg

vagy a kecskét vagy a nagymamát.

2013. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Megmentheted a világot!

Mint köztudott, a korpamanók bűnszövetkezete úgy akarja átvenni a hatalmat a világ felett, hogy az összes fodrászat működését egyetlen napon lehetetlenné teszi. Sajnos nem tárhatom elétek az információm forrását, mert rettenetesen titkos, egyenesen tip top tap szekrény, ami frank nyelven kussot jelent. (ezek ilyen fellengzősek). Ha a bevétel felét nekem adod, én megszervezek egy világ körüli utat, és a kecskéd lezabálhatja az emberek fejéről a felesleges hajat. Egy idő múlva mind a képességei, mind ő maga is növekedni fognak, egy szempillantás alatt képes lehet egy egész várost megkopaszítani és a kecske rágta frizura divatjától eltekintve számos módon tud majd hajat zabálni, sasson, zöldsapkás, ondolált és dauerolt módon is, akár borotvált fazonnal is és dőlni fog a lé, így hát a kedves nagymama a kanapéról akár a hokedlire is átköltözhet. Kedve szerint kretyózhat, ami bizonyára szórakoztató elfoglaltság, bár nem tudom pontosan, miképpen. A kecske szarvait ne bánd, engem cseppet sem zavar, mert hát beláthatod, ha Neked lennének ilyesmik, az furcsább lenne. Előbb utóbb össze is házasodhatunk, mert én sem vagyok teljesen normális, így ha gyermekeink születnek, azok nem ütnek el sem tőlünk, sem a kecskétől, aminek a nagyika biztosan örülne.

A földről evett haj szerintem nem okozhat egy edzett kecskének problémát, végül is nem gyerek már, zöldből sem mindig jódozottat zabált, ne aggódj Röhej miatt. A kecskebogyó nagyon egészséges, van csipkés változatban is, a csokoládégyárak aranyat adnak érte. Pici zacskókba töltik apró gyerekeknek, aki sajnos tőlünk eltérően teljesen normálisak, legalább is addig, amíg a kecskebogyót meg nem kóstolják. Ha akarod, én is szívesen megrugdosom a pofád, de a nagyika harapdálását nem vállalom, azt csinálja csak továbbra is a Röhej.

Az nagyon megható volt, amit a volt férj szakálláról mondtál, én is megnövesztem ezért, jó kecskésre és remélem egyszer én is volt férj leszek, aki emlékeztetni is tud.

Szóval, merre van Sugovicán az a lakáskörülmény?

2013. júl. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbbi kedves kommentelőnek! Lakásunk [link]

És az utca : Szeremlei u. 12.b

Köszönöm ezt a megható válaszadást!

2013. júl. 9. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!