Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak, ha a kecském...

Mit csináljak, ha a kecském megőrült?

Figyelt kérdés
Van egy kecském,akit a születésnapomra kaptam. Sugovicán lakom,egy társasházban,ahol nagyi,én és a kecském (neve:Röhej) lakik. Nem valami gazdag a családom,így csak egy légterű a szoba,fürdőszoba csak a társasház egyik lakójánál van,így oda járunk ha "dolgunk" van...Sajnos a kecske nem tudja csak a lakásban elvégezni a dolgát,így az egész lakás tele van a "bogyóival"!(nem lehet szobatisztaságra nevelni!) Röhejt nem engedjük ki a lakásból,mert félünk,hogy elkapja a macskakórt,mert nagyon sok macska mászkál az utcán és van a mellettünk lévő lakásban is.De a fő probléma az alvás...Röhej minden este felugrik az ágyamra amikor már elaludtam és folyton arra kelek hogy nagyon fáj az arcom,és Röhej folyton pofánrugdos!Nagyon rossz,mert a nagyiba meg folyton beleharap,így ő kénytelen a kanapén aludni! Szerencsére már lefűrészeltük a szarvait...már mindennel megpróbáltuk elkeríteni,de ő kitört! SEGÍTSÉÉG!!! A nagyi nem hajlandó elvitetni,mert azt mondja "szebb a szakálla mint a volt férjemnek" (nagyi kicsit ketyós sajna)! Amúgy a kecske általában kenyeret eszik,de amikor a nagyi vágja a hajamat azt is imádja megenni a földről,ilyenkor nem baj,hogy koszos lett mert földön volt? (nagyon gyorsan nő a hajam,meg mellettünk fodrásszalon van,mindig csodálkoznak amikor bemegyek és felseprem a levágott hajat és az adom neki!! Kérlek segítsetek!!!
2013. júl. 8. 19:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi is szeretünk, ezek után meg főleg! ((: <3
2013. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
;)) <3<3<3
2013. júl. 9. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!