Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak, ha a kecském...

Mit csináljak, ha a kecském megőrült?

Figyelt kérdés
Van egy kecském,akit a születésnapomra kaptam. Sugovicán lakom,egy társasházban,ahol nagyi,én és a kecském (neve:Röhej) lakik. Nem valami gazdag a családom,így csak egy légterű a szoba,fürdőszoba csak a társasház egyik lakójánál van,így oda járunk ha "dolgunk" van...Sajnos a kecske nem tudja csak a lakásban elvégezni a dolgát,így az egész lakás tele van a "bogyóival"!(nem lehet szobatisztaságra nevelni!) Röhejt nem engedjük ki a lakásból,mert félünk,hogy elkapja a macskakórt,mert nagyon sok macska mászkál az utcán és van a mellettünk lévő lakásban is.De a fő probléma az alvás...Röhej minden este felugrik az ágyamra amikor már elaludtam és folyton arra kelek hogy nagyon fáj az arcom,és Röhej folyton pofánrugdos!Nagyon rossz,mert a nagyiba meg folyton beleharap,így ő kénytelen a kanapén aludni! Szerencsére már lefűrészeltük a szarvait...már mindennel megpróbáltuk elkeríteni,de ő kitört! SEGÍTSÉÉG!!! A nagyi nem hajlandó elvitetni,mert azt mondja "szebb a szakálla mint a volt férjemnek" (nagyi kicsit ketyós sajna)! Amúgy a kecske általában kenyeret eszik,de amikor a nagyi vágja a hajamat azt is imádja megenni a földről,ilyenkor nem baj,hogy koszos lett mert földön volt? (nagyon gyorsan nő a hajam,meg mellettünk fodrásszalon van,mindig csodálkoznak amikor bemegyek és felseprem a levágott hajat és az adom neki!! Kérlek segítsetek!!!
2013. júl. 8. 19:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megadtad a címedet, bizonyára sellő vagy, vagy valamilyen pirinyó szigeten lakhatsz, ami rá sem fér a térképre. Amint kiszabadulok a börtönből sürgősen felkereslek, mert nagyon vágyom rád és a kecskére. Sajnos én nem tudom táplálni, mert kopaszra nyírtak. Segítőkészségem juttatott börtönbe, remélem Veled kapcsolatban nem így járok, mert ez gyakran megesik velem. Megtörtént, hogy segítettem egy embernek kinyitni az autóját, mert nem boldogult vele, de sajnos nem az övé volt, hanem éppen ellopni készült, de én ezt nem sejtettem. Legutoljára az erdőben női sikoltozást hallottam és mikor segítségére siettem a hölgynek, mert én nagyon lovagias vagyok, akár még egy kecskével szemben is, szóval láttam, amint egy fickó már letepert egy hölgyet, gyorsan rávetettem magam és serényen ütlegelni kezdtem. Az egyik szemem elvesztettem és a fülem is letépte, sőt a küzdelem hevességét jelzi, hogy fogam sem sok maradt, de nem kell aggódnod, mert végül sikerült agyonvernem. Sajnos a hölgy, akit megmentettem, továbbra is sikoltozott, furcsa módon, még talán hevesebben, mint előtte, hiába öleltem át megnyugtatóan. Azért nem volt hálátlan, mert a pénztárcáját a kezembe nyomta, jó sok pénzzel, ami rendes volt tőle. Ahogy eltántorogtam, kezemben a jól megérdemelt jutalommal, más emberek rendőrt küldtek rám, aki teljesen félreértette a helyzetet és rács mögé dugott, ahol jó az ellátásom és elég hűvös is van, csak kecske nincs sajnos, amire már régen vágyakozok. A bíró bácsi valamiért visszaesőnek mondott, pedig sehonnan sem estem le és megengedte, hogy sokáig pihenhessek, ami rám is fér. Amint kipihentem magam, meglátogatlak, de jó lenne, ha beküldenéd a kecskét látogatóba. Ha kedved van, Te is meglátogathatsz és akkor a pofádat is meg tudom rugdosni, ha annyira szereted. A nagyikát inkább ne hozd el, itt nem lehet kretyózni. A többieknek is szólok, hogy növesszék a hajukat, a kecske miatt.

A címem Vác, gyilkos utca, különösen veszélyesek elkülönítő zárkája. Szám nincs, csak utca és az épület valóban nem nagy szám. Az embereket mindig kísérni kell, nehogy bajuk essék, de ezért sem kell félned, mert majd én is jól megvédelek, ahogy szoktam.

Várlak.

2013. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Haláli egy fazon vagy, kedves 'előző kommentelő'. :)

Amúgy, kecskéssrác Te hány éves vagy? :o

2013. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Éppen javakorabeli, még a hatvanat sem értem el.

A pajkos legényke koromon már azért lassan, lassan túl jutok.

Na és Te, szépséges gidácska?

2013. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Senki se vesz komolyan...:'(!!! Najó ideje bevallani csak kamu a kecskestory,szórakoztaam!!!Fiatal csajszii vagyok!! :D Szimpi vaagy börtönös srác...csak utálom ha hülyének néznek ;D!
2013. júl. 9. 14:05
 15/22 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy nagyon okosakat írsz. Szórakozni is kell, belátom, de a pénzkereset is fontos, hogy legyen a nagyikának több foga, amivel a fűbe is lehet harapdálni.

Ha fiatal vagy, az nem gond, a fiatal lányok jó sok pénzt tudnak keresni. Semmi egyebet nem kell csinálni, csak sokat kell futni és mások szerint azzal sok pénzt lehet keresni. Azt is mondják, hogy a fiatal lányoknak futtatóra is szüksége van, majd én megkergetlek, ne aggódj emiatt. Azt mondják, hogy a gyorsaság nem fontos, csak az, hogy szorgalmason, sokat fussál, de szerintem mégis, mert én elég gyorsan futok és így könnyen utolérlek. A lényeg, hogy kezdj el edzeni, a többit majd én kitanulom, mert a börtön jó iskola. Társakat is lehet itt találni, tettestársat, bűntársat, de nekem csak a nagyikára, rád és a kecskére van szükségem.

Úgy vettem észre, újabban sokkal rövidebben és kevésbé megható dolgokról írsz, ezért kezdek aggódni, hogy beteg lettél.

Kérlek nyugtass meg sürgősen kicsi sellő

(megpróbálok úszni is tanulni, mert azt nem tudok, de víz nélkül nehezen megy)

2013. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha lusta vagy rohangászni, megértem, és akkor marad a kecskefodrászat a fogpótlásra.

És én nagyon komolyan veszlek.

2013. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Látom jól szórakozol rajtam....ez tetszik ;D! Am nyertem futóversenyt, 60 méteren 8,50 a futásom de az ugrásom még jobb 5 méter ;)!szoval csak szolj és odaugrom hozzád te kis humor-ista pista ;)!!! <3
2013. júl. 9. 14:29
 18/22 anonim ***** válasza:

Rég nevettem már ilyen jót kedves "kis humor-ista pista"

(a kérdező szavaival élve!)

2013. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Rendben, vagy futtatni, vagy ugratni foglak.

:)

2013. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szeretleek titekeet!! Köszii Martiin!! ;)
2013. júl. 9. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!