Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Modellügynök szeretnék lenni,...

Modellügynök szeretnék lenni, mi az első lépés? /Van e így eséllyem? 16/F

Figyelt kérdés
Sziasztok,Budapest eggyik"Legjobb" gimnáziumában tanulok,eggy jóképű-nagyképű fiatalember vagyok(Mások véleménye szerint),Pszichológiailag:Szangvinikus-Kolerikus(Nagyon könnyen barátkozik/illeszkedik be,és hatalomravágyó),és modellügynök szeretnék lenni!:)Ebben kérnék segítséget:)Előny:Udvarias nagydumás,Bmw-s,jogot,pszichológiát,és még milliómást ismert fiatalember vagyok,Klasszikus/Jó megjelenésű ruhában öltözök,a Gilda max-ban "gyúrok" (tésztát),és a II.kerület eggyik forgalmas útján áll szerény hajlékom.Hátrány:Sznob vagyok,nagyon önző,nagyképű,igényes(Túlságosan):)Szerintetek van így esélyem?Előre is köszönöm/Puszilom a hölgyeményeket/a Skacoknak Pacsi!:)További szép estét!Hálás köszönet,mert benéztél:)

2014. jún. 26. 22:54
1 2 3 4
 11/39 Kill The Sexplayer ***** válasza:
94%
Eggy elég jó gimnáziumban. Értem. Hát, légy továbbra is nagyravágyó, hogy legyen eséllyed. Ja, és tanulj sok Bmw-t.
2014. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Ó, bocs. "Hatalomravágyó."
2014. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
16 évesen Bmw-d van? És mit csinálsz vele?
2014. jún. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Igen,a nevemen van eggy Bmw..de könyörgöm..,itt én kérdeztem..
2014. jún. 27. 09:42
 15/39 anonim ***** válasza:
95%
Éreztem én , hogy érdemes megnézni a kérdést. :) ezt a tragikomédiát :DD
2014. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
74%
Erre a "helyesírásra" egy jó gimiben már négyest adnak? Te jó ég, olvastam, hogy nagyon lecsúsztak már a gimnáziumok is, de álmomban sem gondoltam, hogy ennyire.
2014. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Na mostmár aztán tényleg elég volt!Eggy jó gimnáziumban nagyon sokat kell tanulni a kettesért is,nemhogy a négyesért,ez a z eggyik,a másik te pofázol itt nekem a 58százalékoddal?De annyi eszed már nincs,hogy a kérdésemre válaszolj ugye?!Gratulálok..És most nem a gimnáziumban vagyunk,szóval beleférnek a helyesírási hibák..különben is ki nem sz@rja le a helyesírásom,mikor nem ez a lényeg..?!Olyan nehéz ezt felfogni,hogy a kérdésemre kellene válaszolni,mint itt oltogatni?:)
2014. jún. 27. 15:18
 18/39 anonim ***** válasza:
60%
hát nem éppen, látszik hogy egy elkényesztetett sznob gyerek vagy, aki gondolom protekcióval került be a suliba és lefizetitek a tanárokat.a bmw-dre meg ne legyél büszke,elég gáz ha valakinek a szülei veszik az autóját és nem keresd meg rá a pénzt ha felnőtt leszel. ja és a négyesért egyáltalán nem kell sokat tanulni, ha ilyen a helyesírásod akkor csak valami véletlen folytán vagy négyes, mert hogy ezért az én nyelvtantanárom már 3 db 1-est adott volna ;)
2014. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Na előszöris!Sznob vagyok. Lehet..de keményen tanultam,hogy ebbe a jó gimnáziumba bekerülhessek,és az égvilágon senkit nem fizetek le,ne magadból indulj ki..!Ja és ebben a gimnáziumban hasonló tehetséges,ügyes okos gyerekek járnak mint én,szóval szerintem nemkéne sértegetned,de ha már ilyen rosszindulatú vagy,elmondom,hogy szoktam is vezetni a Bmw-met (Irígykedj,ha nincs jobb dolgod,és nemtudsz a kérdésre válaszolni,bóknak veszem..):)
2014. jún. 27. 22:50
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre szeretnék válaszolni. Sajnos nincs esélyed, hogy modellügynök legyél. A stílusod nem kelt bizalmat az emberekben, túlságosan el vagy foglalva önmagaddal, így nem veszel észre másokat. A bizalmatlanságod és a beképzeltséged miatt az emberek nem téged választanának. Túlzásokba esel, nem vagy őszinte, és ez semmiképpen nem megnyerő. Ha ilyen csúnyán beszélsz, ahogy írsz, az csak ront a helyzeten.

Szerintem keress valami más szakmát, ahol nem kell emberekkel érintkezned. Nekik és neked is jobb lenne így.

2014. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!