Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Modellügynök szeretnék lenni,...

Modellügynök szeretnék lenni, mi az első lépés? /Van e így eséllyem? 16/F

Figyelt kérdés
Sziasztok,Budapest eggyik"Legjobb" gimnáziumában tanulok,eggy jóképű-nagyképű fiatalember vagyok(Mások véleménye szerint),Pszichológiailag:Szangvinikus-Kolerikus(Nagyon könnyen barátkozik/illeszkedik be,és hatalomravágyó),és modellügynök szeretnék lenni!:)Ebben kérnék segítséget:)Előny:Udvarias nagydumás,Bmw-s,jogot,pszichológiát,és még milliómást ismert fiatalember vagyok,Klasszikus/Jó megjelenésű ruhában öltözök,a Gilda max-ban "gyúrok" (tésztát),és a II.kerület eggyik forgalmas útján áll szerény hajlékom.Hátrány:Sznob vagyok,nagyon önző,nagyképű,igényes(Túlságosan):)Szerintetek van így esélyem?Előre is köszönöm/Puszilom a hölgyeményeket/a Skacoknak Pacsi!:)További szép estét!Hálás köszönet,mert benéztél:)

2014. jún. 26. 22:54
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
70%

Szerintem a nagyképűség nem előny..azt megpróbálhatnád hanyagolni (csak egy jó tanács)És a kommunikációdon is lehet javítani.Nem kell mindenen felkapni a vizet..kötözködnek..de akkor ne figyelj rájuk!

Ahhoz, hogy modellügynök legyél:

Elengedhetetlen a divat iránti érdeklődés, a kiváló kommunikációs képesség.Egy gyerek modellel is tudni kell úgy beszélni,hogy ne bánts meg. Ezen kívül fifikásnak, pénzügyekben és a jog világában jártasnak, valamint empatikusnak és egyszerre törtetőnek kell lenni. Ami elengedhetetlen az ismeretségek, amit természetesen az ember csak úgy tud megszerezni, ha a szakmában valamilyen formában mindig jelen van és sokan megismerik.

Ha ezek megvannak benned akkor még talán van esély rá.

Sok szerencsét!

2014. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Na végre,20 köszönöm,megfogadom,21!Külön köszönöm,sokat segítettél:)
2014. jún. 28. 17:46
 23/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok,nemtudoommivan,de nem humornak szántam a kérdést,közoktarás tanf.ba tettem fel..:)Komolyan gondolom,m.d.Ügynök szeretnék lenni:)
2014. jún. 29. 11:11
 24/39 anonim ***** válasza:
Tehát, ha a Közoktatás, tanfolyamok témakörben tetted fel a kérdést, akkor feltételezted, hogy adunk tippet, hol van az országban a legjobb OKJ-s "Modellügynök"-tanfolyam?
2014. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Igen:)
2014. júl. 2. 13:11
 26/39 Gyémántlány ***** válasza:

Szerintem jó esélyeid vannak.

Ha meg nem jön be, mész tésztagyúrás világbajnokságra :)

Bétervnek megteszi...

2014. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Naa nem is olyan rossz ötlet gyémátlány kisasszony:) béterv hátha bejön,ha az á nem:):D köszönöm:)
2014. júl. 6. 21:48
 28/39 anonim válasza:
100%
A százalék az ilyen oldalakon nem mutatnak semmit azon kívül, hogy az emberek érzelmi alapon szavaznak.
2014. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Ja és mielőtt ezzel próbálsz érvelni, másik oldalon 98%-os vagyok, mégis ugyanezt mondom ott is.
2014. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell, hogy ábrándítsalak kissrác. Te csak eper lehetsz a jogobellában. De várjunk... azt már nem is eperből készítik, hanem tetűből. No annyi baj legyen, az a titulus még megfelelőbb a számodra.
2014. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!