Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces/ciki sztorik ami a...

Vicces/ciki sztorik ami a suliban történtek meg veletek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 17:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
haha XD,köszi Neked is!
2015. szept. 2. 06:27
 12/19 anonim válasza:
95%

Tudom, hogy ez nem iskolás sztori de azért elmesélam.

Még jó pár éve a barátommal kint voltunk a Forma-1-en.A vége felé meg evett egy fasírtos szendvicset.Mondom neki,hogy menjünk haza taxival.Úgy is tettünk.Már egy órája utazunk amikor haverom böfög egy óriásit.Bő 10 perc múlva a söfőr megszólal:

-Fasírt

Haverom azzonal kérte,hogy még a sarkon tegye ki

2016. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi :'D
2016. jan. 16. 09:28
 14/19 anonim válasza:
100%
Országos versenyt készültünk megírni,megadott kezdési idővel. Már 10 perccel késtünk,ülünk bent,várjuk a tanárt. Egyszer csak ordítva megszólalok:HÁT EZEKET NEM ÉRDEKLI,HOGY MIKOR KEZDJÜK?!Mély megvetéssel a tanár felé. Felnézek és ott áll az ajtóban és összehúzott szemekkel méreget...mondanom sem kell,égtem rendesen,magyarázkodtam.
2016. jan. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koszi
2016. jan. 22. 19:55
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Le tudok írni párat :)


1.

Ez még tavaly történt az egyik tesiórán. Én fel voltam mentve, asszem beteg voltam előző héten. Akik tesiztek nekik párba kellett állniuk, és az egyik srácnak nem volt párja (a srác meg tetszett is ráadásul) és akkor szólt a tanár, hogy menjek segíteni.

Mondjuk a srác óra elején mondta, hogy nem érzi jól magát. Szóval, felülések voltak, és a pár egyik fele megfogta a másik lábát amíg az csinálja a feladatot.

Szóval szegény már tökre fehér volt meg remegett is, és egyszer csak elfingotta magát, és összefosta magát. Ez inkább neki volt ciki.


2.

Ez kicsivel a másik után történt, szintén tesiórán. Duplatesink volt, és elmentünk korcsolyázni mert tél volt. Én nem vagyok valami nagyon ügyes korcsolyázó, és hát mentem mentem a korival, és egyszer csak nem figyeltem, és beleszaladtam, valakibe és az a srác volt akit az előbb leírtam. XD Konkrétan ráestem és ő meg elkapott. Később barátnőm úgy festette le a dolgot, hogy mi ott percekig ölelkeztünk :DDDD


3.

Földrajz óránk volt és mindenki beszélgetett, szóval mi is elkezdtünk beszélgetni a padtársammal. Valahogy szóba került, hogy megnéztem a Sellők-a megtalált test című filmet, és egyszer csak mindenki elhallgatott, csak én mondtam hangosan, hogy "szonárkísérlet miatt fura hangokat hallottam a tenger mélyén". Néztek rám a többiek.

XDDD


most ennyi jut az eszembe, de ha még lesz valami akkor leírom.

2016. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. márc. 20. 10:13
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont a héten történt. Elhatároztam hogy szoknyában megyek iskolába,kicsit csinosabban és amúgy is jó volt az idő és akkor hozzá felveszek egy picit magasabb sarkú cipőt (de tényleg nem nagyon nevezhető magasnak max 2-3 cm) Megyek az iskolába már ott vagyok a suli kerítésénél,amikor megcsúszik a cipőm sarka és térdre esek. A kezemmel megpróbáltam magam tartani,de a táska a fejemre esett így leállaltam a betont. Végülis csak a fél iskola látta..kicsit sem volt ciki...ááá dehogy :'D
2017. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Nyolcadik osztály

Röpizett és az egyik nem volt olyan jó benne

Dobják a labdát

Megfogja


"Valahol egész délen"

Erre a többi

"A szerelem tengerében"

Újra megfürödnék ha lenne min"


Ők sajnos most búcsúznak😭😭😭😭

2019. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!