Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lessz velünk 2016-ban?

Mi lessz velünk 2016-ban?

Figyelt kérdés
ufológiával is foglalkozom, és megdöbbentő információkhoz jutottam mi szerint 2016.12.16-án egy idegen alakulat támadhatja meg a földet, az alakulat nevét nem áll szándékomban kiadni de annyit mondhatok hogy a reptiliánok is benne vannak a dologban ha az ellenállás nem tesz semmit mindnyájunknak vége lehet!Az ellenállás pár hete feloszlott tehát elkezdthetünk azon töprengni mit tegyünk!

2015. márc. 22. 16:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Annak nagyobb az esélye, hogy a globális pénzhatalom kirobbantja a III. világháborút Európa-Amerika-Oroszország kozött, mint egy UFO invázió a Földön! Mellesleg én úgy tudom, hogy a földönkívüliek nem avatkozhatnak bele más civilizációk életébe és sorsába. Tehát ez azt jelenti, hogy nem lesz UFO támadás. Ha ez igaz lenne, akkor 5-6 ezer év alatt megtették volna. De egyébként bármilyen UFO támadás is jobb lenne, mint egy újabb háború, éhinség és nyomor a Földön! De ilyen szerencsénk nem lesz, sajnos!
2015. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Egyébként ha megtámadnának az UFO-k, akkor vajon mit tehetnénk egy sokkal magasabb technikai felszereltséggel rendelkező fajjal szemben? Szerintem semmit. Ha rossz szándékúak, akkor hiába szállunk velük szembe, akkor is lekaszálnak bennünket, meg akkor is, ha megadjuk magunkat nekik. Legfeljebb imádkozzunk, hogy ne fájjon sokáig. De hidd el, az UFO-k nem fognak megtámadni, attól ők sokkal okosabbak és humánusabbak, mint itt a Földön az emberek!
2015. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én a te arcod nézem meg azon a napon mikor pofára esett h most mi van mégse jönnek?
2015. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A Halálcsillagom nem adom :D
2015. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

ne aggódj,az ufók mindig amerikába mennek.


ha Magyarországra tévednének,szarul járnának (Rafaelék szétkapnák az űrhajót,leadnák a méhbe,Orbán magas ufó adót vetne ki,Tibi atya megtérítené őket,alkesszá válnának,mehetnek közmunkásnak) ez nem hiányzik szegény ufóknak,úgyhogy biztonságban vagytok!

2015. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15-ös! Nagyonjó! :D
2015. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Csak azt ne mondjátok hogy hülyeségeket beszélek, jó magam kérdeztem meg egy barátságos fajtól telepatikusan hogy mikorra tervezik a reptiliánok a megszállást, megígérte ez a jóságos faj hogy segít nekünk újra összehozni az ellenállást most már nem kell félnünk annyira
2015. márc. 22. 17:55
 18/28 anonim ***** válasza:
2015. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az előbb azt írtad, mindnyájunknak vége lehet. Most meg azt, hogy semmi probléma nem lesz. Még hamar megjött az info! :D
2015. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Spilerke ***** válasza:
73%
Felkopott az állad, a vasárnapi zárva tartás miatt?
2015. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!